WP

Paris Jackson w filmie "Gringo". Szczegóły filmu z córką Michaela Jacksona

Znamy szczegóły filmu, w którym zadebiutuje Paris Jackson, córka Michaela Jacksona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paris Jackson, Nowy Jork, 2017
Paris Jackson, Nowy Jork, 2017 (Getty Images)
WP

Na początku miesiąca dowiedzieliśmy się, że młoda artystka zadebiutuje w pełnometrażowej produkcji u boku Davida Oyelowo i wcieli się w krnąbrną 20-latkę imieniem Nelly. Obraz opowiadać będzie o amerykańskim biznesmenie (David Oyelowo), który staje się kryminalistą. Jego życie wywraca się do góry nogami po pewnym incydencie w Meksyku.

Teraz wiemy, że dzieło otrzymało tytuł "Gringo", a jego premiera została wyznaczona na 9 marca 2018 roku. W obsadzie znaleźli się również Joel Edgerton, Amanda Seyfried, Charlize Theron, Yul Vazquez, Thandie Newton oraz Sharlto Copley. Za kamerą staje Nash Edgerton ("The Square").

Getty Images
Podziel się
WP

Paris Jackson ma już pewne aktorskie doświadczenie. Wystąpiła w serialu "Star" Lee Danielsa (m.in. "Imperium"). Wschodząca gwiazda zapowiedziała też, że napisze książkę o klanie Jacksonów.

Michael Jackson zmarł 25 czerwca 2009 roku po zatruciu propofolem. Jego ostatnia regularna płyta to "Invincible" z października 2001 roku. Amerykański wokalista wylansował hity "Thriller", "Bad", "Beat It", "Billie Jean" czy "Dirty Diana". 19-letnia Paris jest jego drugim dzieckiem. Jej starszy brat, Michael Joseph Jackson Jr, zwany Prince'em, jest rok starszy. Najmłodszym z rodzeństwa jest Prince Michael Jackson II, zwany Blanket, który przyszedł na świat w 2002 roku.

Getty Images
Podziel się
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP