Trwa ładowanie...

Patrick Wilson i Vera Farmiga wracają jako Warrenowie

To prawdziwa gratka dla fanów horrorów. Patrick Wilson i Vera Farmiga znów zagrają małżeństwo i pojawią się w horrorze "Annabelle 3".

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Patrick Wilson i Vera Farmiga wracają jako WarrenowieŹródło: kadr z filmu
d31st33

Producent filmu James Wan o zaangażowaniu aktorskiej pary poinformował na Twitterze. Patrick Wilson i Vera Farmiga grali małżeństwo Warrenów w filmach "Obecność" i "Obecność 2". "Annabelle" jest spin-offem "Obecności". Role Wilsona i Farmigi nie będą zbyt duże.

12-letnia Mckenna Grace zagra Judy Warren, córkę pary zajmującej się śledztwami w sprawach paranormalnych zjawisk. Dziewczynka i jej dwie nastoletnie opiekunki będą prześladowane przez demoniczną lalkę.

Gary Dauberman, scenarzysta dwóch poprzednich filmów, nie tylko pisze scenariusz, ale też zadebiutuje jako reżyser. James Wan i Peter Safran produkują film.

Przypomnijmy, że "Annabelle" to opowieść o opętanej lalce. Pierwsza cześć filmu kosztowała 6,5 miliona dolarów, a zarobiła 257 milionów. Druga, "Annabelle: Narodziny zła", kosztowała 15 milionów dolarów, a przyniosła 306 milionów dolarów dochodu.

d31st33

W filmach grali: Stephanie Sigman, Talitha Bateman, Lulu Wilson, Philippa Anne Coulthard oraz Annabelle Wallis, Ward Horton i Alfre Woodard.

Gary Dauberman jest także autorem scenariusza filmu "To". Twórca pracuje także nad sequelem. Trwają także prace nad trzecią częścią "Obecności". Wan co prawda zrezygnował z reżyserowania filmu, ale będzie nad nim czuwał jako producent.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d31st33
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31st33
d31st33