Trwa ładowanie...
d11e7an

Philippe Tłokiński i Julie Engelbrecht na oficjalnym plakacie "Kuriera". Film w kinach od 15 marca

Prezentujemy oficjalny plakat filmu, inspirowanego przygodami Jana Nowaka-Jeziorańskiego. To właśnie misja słynnego "Kuriera z Warszawy” miała zadecydować o losach naszego kraju i II wojny światowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W rolach głównych pojawią się Philippe Tłokiński oraz Julie Engelbrecht
W rolach głównych pojawią się Philippe Tłokiński oraz Julie Engelbrecht (Materiały prasowe)
d11e7an

Porównywany do Jamesa Bonda bohater, grany przez Philippe’a Tłokińskiego to autentyczna postać, która na stałe zapisała się na kartach historii. Taki scenariusz mogło stworzyć tylko życie. W filmie "Kurier” widzowie zobaczą tę opowieść na wielkim ekranie w nowoczesnej formie i z akcją, od której nie będzie można się oderwać.

Ujawniamy także oficjalną datę wejścia filmu do kin: 15 marca.

d11e7an

Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, legendarny Jan Nowak-Jeziorański to postać, której życie stało się inspiracją dla filmu sensacyjno-szpiegowskiego. W tej roli charyzmatyczny Philippe Tłokiński, znany chociażby z "Belfra” w reżyserii Łukasza Palkowskiego. Wśród międzynarodowej obsady filmu (m.in. Julie Engelbrecht) zobaczymy także znane nazwiska polskiej kinematografii, takie jak: Tomasz Schuchardt, Adam Woronowicz, Zbigniew Zamachowski, Mirosław Baka, Rafał Królikowski, Wojciech Zieliński, Grzegorz Małecki, Jan Frycz czy Agnieszka Suchora.

Tylko u nas: Mamy pierwszy zwiastun filmu Pasikowskiego "Kurier"

Nie zabraknie też wschodzących gwiazd nowego pokolenia. Oprócz odtwórcy głównej roli na ekranie zobaczymy również Patrycję Volny, która wystąpiła w pierwszym polskim serialu Netflixa "1983”, czy najnowszym filmie Agnieszki Holland pt. "Obywatel Jones”.

"1983": Agnieszka Holland ma rację. To nie jest serial dla Polaków

d11e7an

Podziel się opinią

Share

d11e7an

d11e7an