Trwa ładowanie...

Piekna i bestia w ''Avengers: Czas Ultrona''

Share
Piekna i bestia w ''Avengers: Czas Ultrona''
Źródło: Marvel
d1x5c6a

Mylił się ten, kto sądził, że produkcje z serii Avengers to czysta akcja – jest w nich także romans, i to bardzo niezwykły. W filmie „Avengers: Czas Ultrona” Natasza, czyli Czarna Wdowa (Scarlett Johansson)
i dr Bruce Banner (Mark Ruffalo)
wyraźnie mają się ku sobie. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że alter ego doktora Bannera to Hulk – rozszalałe zielone monstrum…

Wątek Nataszy i Hulka to historia „pięknej i bestii”. Romans pomiędzy nimi jest na pozór nieprawdopodobny. Jeśli jednak przyjrzeć się bliżej, para ma ze sobą wiele wspólnego. – Czarna Wdowa i Banner to dwoje ludzi idealizujących wspólną przyszłość, która zakorzeniona jest w ich przeszłości – opowiada Scarlett Johansson. – Fantazjują o normalnym życiu, odnalezieniu się w drugiej osobie i wspólnym spędzaniu czasu. Równocześnie ich los został mocno naznaczony. To wszystko ich do siebie przyciąga.

Wywiad ze Scarlett Johansson i Markiem Ruffalo:

Największą zagadką pozostaje jednak to, jak Nataszy udało się ujarzmić „drugie ja” doktora Bannera, czyli potężnego Hulka. Jak piękna poskromiła bestię? – Zrobiła to przez dotyk – wyjaśnia odtwórczyni roli Czarnej Wdowy. – Wyobraźcie sobie Hulka, przed którym ostrzegają was wszystkie instynkty. Poza tym on nie poddaje się łatwo, nigdy nie chce wracać do poprzedniej postaci. No i nie jest z natury stworem, którego chce się przytulić. Ale on właśnie tego potrzebuje – delikatnego przytulenia. Kogoś, kto podejdzie, uspokoi go, będzie przy nim. Natasza działa na Hulka terapeutycznie.

Fragment filmu:

Romantyczna historia w „Avengers: Czas Ultrona” dodaje filmowi nastroju niespotykanego w produkcjach Marvela. – Wątek relacji Nataszy i Bannera jest bardzo wzruszający, niespodziewany i nieco tragiczny – ujawnia producent Kevin Feige. – Przeszłość tych dwojga nie należy do najspokojniejszych. Reżyserowi udało się jednak tak wykreować dynamikę między nimi, że stanowi ona jeden z głównych elementów strukturalnych filmu.

Najwięksi superbohaterowie w historii kina powracają!

Kiedy Tony Stark próbuje wskrzesić dawno zapomniany program utrzymania światowego pokoju, sytuacja niespodziewanie się komplikuje. Na scenę wkracza mroczny Ultron ze zbrodniczym planem zniszczenia całej planety. Los milionów niewinnych istnień spocznie w rękach drużyny Avengers. Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa i Hawkeye zostaną wystawieni na największą próbę pełną niełatwych sojuszy i niespodziewanych zwrotów akcji.

Zwiastun:

„Avengers: Czas Ultrona” w kinach od 7 maja!

d1x5c6a

Podziel się opinią

Share
d1x5c6a
d1x5c6a