Trwa ładowanie...

Pierce Brosnan nie zagra Cable’a w "Deadpool 2". Aktor dementuje plotki

Pierce Brosnan odniósł się do medialnych doniesień, według których aktor miałby wcielić się w Cable’a w drugiej części "Deadpoola". Były Bond uciął wszelkie spekulacje i powiedział, że nie otrzymał propozycji gry marvelowskiego mutanta.

Share
Pierce Brosnan nie zagra Cable’a w "Deadpool 2". Aktor dementuje plotki
Źródło: materiał prasowy/Megafon.pl
d16162e

Wybór aktora do roli Cable’a elektryzuje widzów na całym świecie. Całkiem niedawno pojawiły się informacje o tym, że bohatera mógłby zagrać Brad Pitt. Nieco wcześniej w sieci pojawiły się teorie o przyznaniu tego angażu Pierce’owi Brosnanowi. Teraz już wiadomo, że irlandzkiego gwiazdora nie zobaczymy w sequelu "Deadpoola".

Zobacz szczegółowy opis filmu Deedpool 2

Pierce Brosnan zdementował plotki o swoim udziale w filmie Davida Leitcha podczas wizyty w programie Jimmy’ego Kimmela. Zapytany o fotografię, która kilka tygodni temu wywołała lawinę plotek w internecie (Brosnan pozował na niej z Hugh Jackmanem i Ryanem Reynoldsem)
, odpowiedział:

d16162e

- Po prostu siedzieliśmy na lotnisku i czekaliśmy na samolot. Jakiś mężczyzna chciał nam zrobić zdjęcie, a Ryan Reynolds zaproponował, aby zapozować trzy mądre małpy. Zdjęcie szybko stało się viralem w sieci. To tyle, nie kłamię!

Jak zatem widać, kwestia obsadzenia Cable’a wciąż pozostaje nierozstrzygnięta. Faworytem do wcielenia się w tę postać jest obecnie Michael Shannon. "Deadpool 2" pojawi się na wielkich ekranach w 2018 roku.

d16162e

Podziel się opinią

Share
d16162e
d16162e