Trwa ładowanie...

Pierwszy, przedpremierowy pokaz najnowszego filmu Woodyego Allena "Śmietanka towarzyska"

Share
Pierwszy, przedpremierowy pokaz najnowszego filmu Woodyego Allena "Śmietanka towarzyska"
Źródło: getty
d3a37lk

23 lipca tylko w Kinie Atlantic pierwszy, przedpremierowy pokaz filmu *Woodyego Allena "Śmietanka towarzyska". Tylko w nas będziecie mogli zobaczyć nową komedię geniusza kina trzy tygodnie przed premierą. Bilety już w sprzedaży.*

Nowa komedia Woody’ego Allena – geniusza kina, zdobywcy czterech Oscarów i dwudziestu nominacji do tej nagrody. „Śmietanka towarzyska” jest jego 46. filmem. Akcja rozgrywa się w latach 30. ubiegłego stulecia, a jej tłem są modne kluby nocne, eleganckie przyjęcia i malownicze zakątki Nowego Jorku i Los Angeles. O popis najwyższej klasy aktorstwa, jak zwykle u Allena, zadbała plejada znakomitości. A wśród nich m.in. nominowani do Oscara i Złotego Globu – Jesse Eisenberg („The Social Network”) i Steve Carell („Foxcatcher”), jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia, nagrodzona Cezarem Kristen Stewart („Zmierzch”) oraz Blake Lively („Wiek Adaline”), Corey Stoll („O północy w Paryżu”, „Ant-Man”, seria „House of Cards”), Anna Camp („Służące”) i Parker Posey („Nieracjonalny mężczyzna”). „Śmietanka towarzyska” otworzyła 69. edycję festiwalu filmowego w Cannes.

d3a37lk

James (Jesse Eisenberg) i Teresa (Kristen Stewart) są zakochani i planują wspólną przyszłość. Razem opuszczają Nowy Jork i przenoszą się do Los Angeles. Oczarowany Miastem Aniołów, James nie dostrzega, że piękna Teresa wpadła w oko jego szefowi Aaronowi (Steve Carell) – wpływowej osobowości hollywoodzkiej society.

23 lipca, godz. 20:15 TYLKO W KINIE ATLANTIC

d3a37lk

Podziel się opinią

Share
d3a37lk
d3a37lk