Trwa ładowanie...
d326ip9

Pierwszy, przedpremierowy pokaz najnowszego filmu Woodyego Allena "Śmietanka towarzyska"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pierwszy, przedpremierowy pokaz najnowszego filmu Woodyego Allena "Śmietanka towarzyska"
(getty)
d326ip9

23 lipca tylko w Kinie Atlantic pierwszy, przedpremierowy pokaz filmu *Woodyego Allena "Śmietanka towarzyska". Tylko w nas będziecie mogli zobaczyć nową komedię geniusza kina trzy tygodnie przed premierą. Bilety już w sprzedaży.*

Nowa komedia Woody’ego Allena – geniusza kina, zdobywcy czterech Oscarów i dwudziestu nominacji do tej nagrody. „Śmietanka towarzyska” jest jego 46. filmem. Akcja rozgrywa się w latach 30. ubiegłego stulecia, a jej tłem są modne kluby nocne, eleganckie przyjęcia i malownicze zakątki Nowego Jorku i Los Angeles. O popis najwyższej klasy aktorstwa, jak zwykle u Allena, zadbała plejada znakomitości. A wśród nich m.in. nominowani do Oscara i Złotego Globu – Jesse Eisenberg („The Social Network”) i Steve Carell („Foxcatcher”), jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia, nagrodzona Cezarem Kristen Stewart („Zmierzch”) oraz Blake Lively („Wiek Adaline”), Corey Stoll („O północy w Paryżu”, „Ant-Man”, seria „House of Cards”), Anna Camp („Służące”) i Parker Posey („Nieracjonalny mężczyzna”). „Śmietanka towarzyska” otworzyła 69. edycję festiwalu filmowego w Cannes.

d326ip9

James (Jesse Eisenberg) i Teresa (Kristen Stewart) są zakochani i planują wspólną przyszłość. Razem opuszczają Nowy Jork i przenoszą się do Los Angeles. Oczarowany Miastem Aniołów, James nie dostrzega, że piękna Teresa wpadła w oko jego szefowi Aaronowi (Steve Carell) – wpływowej osobowości hollywoodzkiej society.

23 lipca, godz. 20:15 TYLKO W KINIE ATLANTIC

d326ip9

Podziel się opinią

Share
d326ip9
d326ip9