Trwa ładowanie...
musical
25-02-2010 10:42

Piosenki z najsławniejszych musicali i filmów w Capitolu

Piosenki z najsławniejszych musicali i filmów w CapitoluŹródło: Imperial CinePix
d33z195
d33z195

Piosenki z najsławniejszych musicali i filmów, które składają się na spektakl muzyczny "Evergreen", można posłuchać od czwartku w Teatrze Muzycznym Capitol. Piosenki będzie śpiewać Bogna Woźniak przy akompaniamencie Kwartetu Smyczkowego Capitol do końca lutego.

Jak poinformowała PAP rzeczniczka prasowa Teatru Muzycznego Capitol, Joanna Kiszkis, "Evergreen" to piosenki z najsłynniejszych musicali i filmów. "Evergreen, czyli wiecznie zielony, świeży i nieśmiertelny, jak utwory zawarte w recitalu, wiecznie młode, pełne życia i tęsknoty za normalnością, której w dzisiejszych, hałaśliwych i zagonionych czasach prawie nie ma" - mówiła Kiszkis.

Będzie można posłuchać m.in.: "Sunrise", "Sunset" ze "Skrzypka na dachu", "Calling You" z filmu "Bagdad Cafe", "Golden Eye" - hit Tiny Turner z filmu o agencie 007, "Moon River" z filmu "Śniadanie u Tiffany'ego", "Who Wants To Live Forever", utwór grupy Queen z filmu "Nieśmiertelny".

Rzeczniczka wyjaśniła, że spektakl to próba przeciwstawienia się światu, gdzie dźwięki słychać głównie z plastikowych głośników. "Obcowanie z brzmieniem kwintetu smyczkowego sprawia, że słuchacze mogą zetknąć się z nieuchwytną jakością, która drzemie w duszach instrumentów i w interpretacjach Bogny Woźniak" - zaznaczyła Kiszkis.

Na scenie obok Woźniak (śpiew) wystąpi Kwartet Smyczkowy Capitol w składzie: Beata Wołczyk (skrzypce), Beata Solnicka (skrzypce), Dariusz Wołczyk (altówka), Urszula Marciniec-Mazur (wiolonczela) Paweł Stuczyński (kontrabas). Aranżacje przygotowali: Paweł Stuczyński i Rafał Karasiewicz.

d33z195

Zobacz także:

**[

ALE WPADKA! PIJANA NA PODIUM ]( http://film.wp.pl/mariah-carey-kompletnie-pijana-odbiera-nagrode-6025283748565633g ) * *[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g ) * *[

SZOK! SHAZZA POWRACA! ]( http://muzyka.wp.pl/gid,560659,title,Wiosna-wiecej-Shazzy,galeria.html ) * *[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,5895,img,219267,fototemat.html ) **

d33z195
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33z195