Trwa ładowanie...
d230d80
Piotr Stramowski jako pitbull miłości w komedii "Narzeczony na niby". W kinach od 12 stycznia [WIDEO]

Piotr Stramowski jako pitbull miłości w komedii "Narzeczony na niby". W kinach od 12 stycznia [WIDEO]

W komedii romantycznej "Narzeczony na niby", która wejdzie na ekrany kin 12 stycznia, w jednej z głównych ról zobaczymy twardziela z "Pitbull. Nowe porządki" - Piotra Stramowskiego. Obejrzyj wywiad, w którym gwiazdor opowiada o nowym wyzwaniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d230d80

Gdyby Tom Hanks zamiast w Seattle cierpiał na bezsenność w Miami, wyglądałby jak on. Szymon nie sypia i ciężko pracuje, żeby spełnić marzenie swojego syna. Drzemie w nim jednak ukryte zwierzę – dla kobiety marzeń gotów jest zmienić się w pitbulla i walczyć o nią na noże. To tykająca bomba miłości, która tylko czeka na detonację.

"Narzeczonego na niby" pokochają ci, którzy choć raz zakochali się w niewłaściwej osobie oraz ci, którzy wierzą, że o prawdziwą miłość warto walczyć, nawet jeśli zaczyna się mocno niefortunnie.

d230d80

Na ekranie Piotrowi Stramowskiemu towarzyszyć będą najpopularniejsi aktorzy, m.in: Julia Kamińska, Sonia Bohosiewicz, Barbara Kurdej-Szatan, Dorota Kolak, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Mikołaja Roznerski, Krzysztof Stelmaszyk, Andrzej Grabowski, Ilona Ostrowska, Ewa Kasprzyk, Janusz Chabior, Sebastiana Karpiela-Bułecka oraz Vienio. Film wyreżyserował Bartosz Prokopowicz.

Bohaterowie filmu przekonają się czy małe, niewinne kłamstewko może wymknąć się spod kontroli i doprowadzić do totalnej katastrofy. A może dopiero jak wszystko się w życiu rozpada, możliwe staje się poukładanie wszystkiego od nowa? Karina (Julia Kamińska) próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Niestety mężczyzna, któremu oddała swoje serce, wydaje się być bardziej zainteresowany sobą, niż nią. Pewnego dnia, jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w prawdziwy emocjonalny rollercoster. Szybko okaże się też, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.

Film wyreżyserował Bartosz Prokopowicz. Producentem filmu jest TFP Sp. z o.o., zaś koproducentami: Telewizja Polsat Sp. z o.o., Cyfrowy Polsat S.A., Polkomtel Sp. z o.o. oraz Edipresse Polska S.A.

d230d80

Od 12 stycznia w kinach!

Materiały prasowe
d230d80

Podziel się opinią

Share

d230d80

d230d80