Trwa ładowanie...
d2unute

Kiedyś była brzudulą, a teraz? Niesamowita metamorfoza w filmie "Narzeczony na niby”

"Narzeczony na niby" to komedia romantyczna w reżyserii Bartka Prokopowicza. Na ekranach zobaczymy plejadę gwiazd. Komedia twórcy "Chemii" w kinach na początku 2018 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z filmu "Narzeczony na niby"
Kadr z filmu "Narzeczony na niby" (Materiały prasowe)
d2unute

Julia Kamińska, kiedyś rozbrajająca szczerością w serialu "Brzydula”, teraz olśniewa w najbardziej romantycznej komedii tej zimy - w "Narzeczonym na niby”. I nie jest tam sama! Partnerują jej najpopularniejsze gwiazdy polskiego kina: Barbara Kurdej-Szatan, Piotr Stramowski, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Mikołaj Roznerski, Sonia Bohosiewicz i Krzysztof Stelmaszyk. To nie koniec gorących nazwisk. W filmie zobaczymy również: Andrzeja Grabowskiego, Dorotę Kolak, Ilonę Ostrowską, Ewę Kasprzyk, Janusza Chabiora i Sebastiana Karpiela-Bułeckę.

Materiały prasowe
Materiały prasowe

"Narzeczonego na niby” przypadnie do gustu tym, którzy choć raz zakochali się w niewłaściwej osobie oraz tym, którzy wierzą, że o prawdziwą miłość warto walczyć - nawet jeśli zaczyna się mocno niefortunnie.

d2unute

Karina (Julia Kamińska) próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w emocjonalny rollercoster. Szybko okaże się, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i sercach.

Materiały prasowe
Materiały prasowe

Czy małe, niewinne kłamstewko może wymknąć się spod kontroli i doprowadzić do totalnej katastrofy? A może dopiero, jak wszystko się w życiu rozpada, możliwe staje się poukładanie wszystkiego od nowa?

Narzeczony na niby - ale miłość prawdziwa!
*Od 12 stycznia w kinach! *

Materiały prasowe

Zobacz co #dziejesiewkulturze:

d2unute

Podziel się opinią

Share

d2unute

d2unute