Trwa ładowanie...

''Pitbull. Niebezpieczne kobiety'': Padł rekord wszech czasów. 3,5 mln wyświetleń zwiastuna w 24 godziny

Share
''Pitbull. Niebezpieczne kobiety'': Padł rekord wszech czasów. 3,5 mln wyświetleń zwiastuna w 24 godziny
Źródło: Materiały prasowe
d4lqtkv

Filmowe policjantki i <a href="https://teleshow.wp.pl/dziewczyny-6031916198343297c">dziewczyny</a> z drugiej strony barykady zawładnęły internetem. W ciągu zaledwie <a href="https://teleshow.wp.pl/24-godziny-serial-6029549800411777c">24 godzin</a> nieocenzurowany zwiastun zanotował 3,5 mln wyświetleń. To bezapelacyjnie polski rekord wszech czasów. Podobnymi osiągami mogły do tej pory pochwalić się wyłącznie hollywoodzkie produkcje.

Imponująca ilość wyświetleń, ale również polubień, poleceń i udostępnień w serwisach społecznościowych potwierdza, że seria *Patryka Vegi cieszy się nie tylko szaloną popularnością, ale oficjalnie zyskała status kultowej.*

To na pewno bardzo dobry prognostyk tego, co zacznie się dziać 11 listopada, kiedy "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" trafi na ekrany. Poprzednia część zatytułowana "Nowe porządki" zgromadziła w kinach blisko półtora miliona widzów, stając się tym samym jednym z najchętniej oglądanych polskich filmów ostatnich miesięcy.

d4lqtkv

W obsadzie „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” znaleźli się m.in. Piotr Stramowski, Artur Żmijewski, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski oraz Tomasz Oświeciński jako kultowy Strachu. Natomiast płeć piękną, w kreacjach skrajnie odmiennych od dotychczasowego dorobku, reprezentują: Maja Ostaszewska, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka, Anna Dereszowska oraz właśnie Alicja Bachleda-Curuś.

„Pitbull. Niebezpieczne kobiety” w kinach od 11 listopada.

d4lqtkv

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lqtkv
d4lqtkv