Trwa ładowanie...
dmrcs5w
Aktualności

Polskie aktorki nago w teatrze! Zobacz!

Zobaczyć Grażynę Wolszczak (51 l.) nago - to niespełniony sen milionów mężczyzn. Ale teraz dzięki spektaklowi "Dziewczyny z kalendarza" będą mieli okazję ziścić swoje marzenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polskie aktorki nago w teatrze! Zobacz!
(mat. promocyjne Teatr Komedia)
dmrcs5w

I to już w październiku – w Teatrze Komedia. W dodatku pani Grażyna wystąpi w towarzystwie innych wspaniałych polskich aktorek, które również pokażą swoje wdzięki.

Ta premiera wzbudza emocje, podnosi ciśnienie, a nawet jest pretekstem wielu małżeńskich sprzeczek. Nagle znakomita większość męskiej części warszawiaków poczuło nieprzeparty pęd do sztuki... Dlaczego? Otóż na deskach Teatru Komedia jednocześnie będzie można zobaczyć kilka najlepszych polskich aktorek bez ubrania. Będą to m.in Bella Olejnik (59 l.), Maria Pakulnis (54 l.), Karolina Nowakowska (28 l.), Halina Rowicka (59 l.). I oczywiście jedna z najpiękniejszych polskich aktorek - Grażyna Wolszczak.

Emocje udzielają się jednak nie tylko publiczności. - Przyznaję, jestem trochę zdenerwowana zbliżającą się premierą - mówi w rozmowie z Faktem pani Grażyna. Trzymamy kciuki, by wszystko poszło dobrze.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:
<a href="http://www.fakt.pl/Jurorka-Tanca-z-gwiazdami-sprzedaje-auto-Chcesz-kupic-,artykuly,83602,1.html" target="_blank" ="window.open(this.href);return false;">Jurorka "Tańca z gwiazdami" sprzedaje auto! Chcesz kupić?

dmrcs5w

Podziel się opinią

Share
dmrcs5w
dmrcs5w