Trwa ładowanie...

Jest nieuleczalnie chora. Wideo z synem chwyta za serce

W 2018 r. hollywoodzka aktorka Selma Blair przekazała mediom informację, że od kilkunastu lat żyje ze stwardnieniem rozsianym. Poinformowała też, że postanowiła zrealizować dokument o walce z nieuleczalną chorobą. Teraz na Instagramie opublikowała poruszający fragment filmu.

Share
Ten fragment filmu chwyta za serce
Ten fragment filmu chwyta za serce Źródło: Materiały prasowe, fot: materiały prasowe
d3uo710

Z informacji zamieszczonych na Instagramie aktorki dowiadujemy się, że kręcony przez kilkadziesiąt miesięcy dokument będzie miał premierę w amerykańskich kinach 15 października, zaś na platformie streamingowej Discovery+ pojawi się tydzień później.

W krótkim fragmencie dokumentu zamieszczonego w sieci przez Selmę Blair możemy zobaczyć poruszający moment, w którym kilkuletni syn obcina aktorce włosy. Chwytająca za serce, symboliczna chwila, która rozpoczyna długi, niekończący się proces walki z nieuleczalną chorobą.

Dokument zatytułowany "Introducing, Selma Blair" był już pokazywany na kilku festiwalach i zebrał tam wiele bardzo dobrych opinii. Zdaniem recenzentów to jeden z najbardziej osobistych, wręcz intymnych zapisów walki z chorobą. Ku pokrzepieniu warto dodać, że gdy aktorka zgodziła się zostać bohaterką dokumentu, była przekonana, że pozostało jej jeszcze zaledwie kilka tygodni życia. Tak okrutna była wówczas diagnoza lekarzy.

d3uo710

Selma Blair mimo ciężkiej choroby wciąż jest czynną zawodową aktorką. W ostatnich latach mogliśmy ją oglądać w dwóch częściach bardzo popularnej w Polsce serii "After" oraz w serialu Netfliksa "Another Life".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3uo710

Podziel się opinią

Share
d3uo710
d3uo710