Trwa ładowanie...

Premiery kinowe 11 stycznia. Co nowego będzie w kinach?

Jak co piątek, przemysł filmowy obdarowuje nas porcją premierowych produkcji. W najbliższy, 11 stycznia, do kin trafi kilka ciekawych filmów - animacja Disneya "Ralph Demolka w Internecie", "Vice" z nagrodzonym Złotym Globem Christianem Bale'em, polski film o MMA "Underdog", dramat "Powrót Bena" z Julią Roberts w obsadzie oraz "Ramen. Smak wspomnień".

Premiery kinowe 11 stycznia. Co nowego będzie w kinach?Źródło: iStock.com
d3xdnjt
d3xdnjt

Premiery kinowe 11 stycznia: "Ralph Demolka w Internecie"

Akcja filmu "Ralph Demolka w Internecie” przenosi się z salonu gier do nieznanego i stale rozwijającego się świata internetu. Przy czym nie ma ostatecznej pewności, czy internet przetrwa demolkę Ralpha…

Ralph, czarny charakter gry wideo wraz z przyjaciółką Wandelopą von Cuks stawiają wszystko na jedną kartę i wyruszają na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu części zamiennej, która uratuje grę Wandelopy. Zagubieni w nieznanym świecie bohaterowie zdają się w swojej wędrówce na internetową społeczność, w tym twórcę stron internetowych i biznesmena imieniem Yesss będącego głównym algorytmem i duszą popularnej strony "BuzzzTube".

"Ralph Demolka" w Internecie to kontynuacja disneyowskiej produkcji "Ralph Demolka". Światowa premiera animacji miała miejsce 5 listopada 2018 roku. Film był nominowany m.in. do Złotych Globów i nagród Annie. Z produkcji pochodzi m.in. słynna piosenka zespołu Imagine Dragons pt. "Zero".

Premiery kinowe 11 stycznia: "Vice"

"Vice" to historia człowieka, który konsekwentnie przeszedł drogę od poruszającego się zręcznie po waszyngtońskich korytarzach biurokraty do realnej władzy. Wiceprezydent USA za prezydentury George’a W. Busha był jednym z najpotężniejszych ludzi tamtego czasu i zmieniał swój kraj i świat tak skutecznie, że efekty jego działalności obserwujemy do dzisiaj.

d3xdnjt

Światoma premiera filmu miała miejsce 25 grudnia 2018 roku. W filmie występuje m.in. nagrodzony Złotym Globem Christian Bale

Premiery kinowe 11 stycznia: "Underdog"

"Underdog" to opowiedziana oczami zawodnika, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia o kulisach ekscytującego świata MMA. Borys "Kosa" Kosiński to zawodnik MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem, Deni Takaevem, popełnia błąd, który przekreśla jego karierę i traci wszystko.

W filmie występują m.in. Mamed Chalidow, jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim MMA, Eryk Lubos, Jarosław Boberek i Tomasz Włosok. Reżyserem jest Maciej Kawulski, założyciel federacji KSW.

Premiery kinowe 11 stycznia: "Powrót Bena"

Do domu Holly na święta Bożego Narodzenia nieoczekiwanie wraca jej syn, Ben, przebywający dotychczas w ośrodku odwykowym. Matka jest bardzo szczęśliwa, jednak pod skórą czuje, że zwiastuje to nowe problemy.

d3xdnjt

Światowa premiera dramatu miała miejsce 8 września 2018 roku. W filmie występuje m.in. Julia Roberts.

Premiery kinowe 11 stycznia: "Ramen. Smak wspomnień"

Masato jest młodym kucharzem specjalizującym się w ramenach. Po nagłej śmierci swojego oschłego ojca, chłopak pakuje walizkę i przeprowadza się z japońskiego Takasaki do Singapuru, gdzie ma nadzieję odkryć tajemnicę związku swoich rodziców.

Bohater ma przy sobie czerwony notatnik – pełen refleksji i starych zdjęć – pozostawiony przez swoją singapurską matkę, która zmarła, gdy Masato miał zaledwie dziesięć lat.

d3xdnjt

W Singapurze kucharz poznaje Miki, japońską blogerkę i samotną matkę, która pomaga mu odnaleźć wuja Wee ze strony matki, właściciela restauracji Bak Kut Teh. Przy okazji Masato odkrywa, że jego babka Lee wciąż żyje i posiada klucz do nie tyle romantycznej, co burzliwej historii miłosnej rodziców chłopaka.

Masato wraz babcią spróbują wzajemnie wyleczyć swoje skołatane dusze w kuchni, gdzie wspólnie przygotowywane posiłki staną się czymś więcej, niż sumą składników.

Światowa premiera francusko-azjatyckiej produkcji miała miejsce w lutym 2018 roku.

d3xdnjt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xdnjt