Trwa ładowanie...

Program TV na nadzielę – "Czarownica", "Córki dancingu" i "Joe Black" [30-12-2018]

Dziś w TV "Czarownica" z Angeliną Jolie w roli głównej oraz wzruszający "Joe Black". Późno w nocy – doceniony na całym świecie musical Agnieszki Smoczyńskiej "Córki dancingu". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w niedzielę, 30 grudnia.

Program TV na nadzielę – "Czarownica", "Córki dancingu" i "Joe Black"  [30-12-2018]Źródło: Materiały prasowe
d2ljj0i
d2ljj0i

"Czarownica" – program TV na niedzielę 30.12.2018

"Czarownica" to historia jednej z najbardziej tajemniczych postaci, jakie znamy z bajek Disneya – czarnego charakteru z baśni o Śpiącej Królewnie. Tytułowa Czarownica była kiedyś piękną i dobrą dziewczyną, ale jej radosną młodość przerwała wojna. Zdrada, której wówczas doświadczyła, zmieniła jej czyste serce w kamień. Aby się zemścić, rzuca klątwę na Aurorę – nowo narodzoną córkę następcy tronu wrogiego królestwa. Na ekranie zobaczymy Angelinę Jolie, Elle Fanning i Sama Riley'ego.
"Czarownica" – 20:05, TVN

"Czarownica" – zwiastun filmu

"Hercules" – program TV na niedzielę 30.12.2018

Ziemia, czternaście tysięcy lat temu. Udręczony półbóg Herkules – syn Zeusa, błąka się po świecie, nie znając niczego poza cierpieniem. Po wykonaniu dwunastu prac i utracie swojej rodziny, poświęca się krwawym, bitewnym zmaganiom, które przynoszą mu ukojenie. Wraz z szóstką towarzyszy zostaje wynajęty przez króla Tracji (John Hurt)
, aby wyszkolić jego armię na najpotężniejszą na świecie.
"Hercules" – 20:45, TVP 2

"Hercules" – zwiastun filmu

"Oświadczyny po irlandzku" – program TV na niedzielę 30.12.2018

Anna (Amy Adams)
od czterech lat jest w związku z Jeremym (Adam Scott)
. Podobnie jak jej babcia, dziewczyna postanawia wykorzystać irlandzką tradycję i w "Leap Day", czyli 29 lutego oświadczyć się swojemu chłopakowi. To właśnie tego dnia kobiety mogą złożyć swoim wybrańcom propozycję małżeństwa, a oni – muszą powiedzieć "tak". Rzecz w tym, że wycieczka do Dublina okazuje się wcale nie być taką prostą. Anna jednak jest bardzo zdeterminowana, aby dotrzeć do swojego chłopaka z oświadczynami, zanim skończy się dzień. Pomaga jej w tym przypadkowo poznany barman – Declan (Matthew Goode).
"Oświadczyny po irlandzku" – 21:15, TVP 1

"Oświadczyny po irlandzku" – zwiastun filmu

"Joe Black" – program TV na niedzielę 30.12.2018

William Parish (Anthony Hopkins)
wiedzie pełne wygód i uporządkowane życie. Pewnego dnia pojawia się w jego domu gość – Śmierć (Brad Pitt)
z niezwykłą propozycją – opóźni nieuchronny koniec Billa, ale w zamian będzie jego nauczycielem i przewodnikiem w wyprawie po życiu. W ten sposób pojawia się Joe Black – niewinny, tajemniczy i zabawny chłopak. Kiedy Joe zakochuje się w pięknej córce Billa, nagle zechce zrobić wszystko, aby zmienić zasady umowy z Williamem.
"Joe Black" – 21:50, TVN 7

"Joe Black" – zwiastun filmu

"Córki dancingu" – program TV na niedzielę 30.12.2018

"Córki dancingu" to doceniony za granicą musical w reżyserii Agnieszki Smoczyńskiej. Dwie nastolatki – Złota i Srebrna – lądują w sercu tętniącego muzyką świata warszawskich dancingów lat 80. Dołączają do muzyków zespołu "Figi i Daktyle", z dnia na dzień stając się sensacją nocnego życia stolicy. Jednak Złota i Srebrna to nie są zwyczajne dziewczyny – to syreny, które próbują poznać i zrozumieć, czym jest bycie kobietą w otaczającej je rzeczywistości.
"Córki dancingu" – 00:40, TVP 2

"Córki dancingu" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

d2ljj0i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ljj0i