Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę: "Edi", "Kwiat pustyni", "Słaby punkt" [10-12-2017]

Dziś w TV "Kwiat pustyni" – wstrząsająca historia afrykańskiej modelki, która otworzyła ludziom Zachodu oczy na sytuację kobiet w Somalii. Równie mocnych wrażeń dostarczy nam polski dramat "Edi" z niezapomnianą rolą Henryka Gołębiewskiego. Na szczególną uwagę zasługuje także "Angielska robota" i zaskakujący thriller "Słaby punkt", a na kanale WP pojawi się kolejny odcinek "Mistrzów kabaretu". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 10 grudnia.

Program TV na niedzielę: "Edi", "Kwiat pustyni", "Słaby punkt" [10-12-2017]Źródło: Materiały prasowe
d1ctxee
d1ctxee

Ryan Gosling i Anthony Hopkins w niezapomnianym thrillerze, który trzyma w napięciu do samego końca. Film opowiada historię asystenta prokuratora okręgowego (Ryan Gosling), który podąża tropem niedoszłego zabójcy swojej żony. Ted Crawford (Anthony Hopkins) wciąga młodego prawnika w skomplikowaną grę, której wynik jest teoretycznie z góry przesądzony. Wszystkie dowody wskazują na winę Crawforda, jednak skazanie go nie będzie takie proste, jak się z początku wydaje.

"Słaby punkt" - TVN Siedem 23:40

"Kwiat pustyni"

Oparta na bestsellerowej powieści o tym samym tytule autentyczna historia Waris Dirie – somalijskiej modelki, której udało się odmienić swój tragiczny los. Bohaterka w wieku kilku lat stała się ofiarą rytualnej kastracji. Gdy jako dziecko miała być wydana za mąż za dojrzałego mężczyznę, uciekła z rodzinnej wioski, a następnie przy pomocy krewnych dostała się do Londynu. Przypadek sprawił, że kilka lat później została dostrzeżona przez fotografa, który zaproponował jej karierę modelki. Oferta ta była dla kobiety szansą na lepsze życie, ale też ogromnym wyzwaniem. „Kwiat pustyni” to film o modzie, pokonywaniu własnych słabości i wewnętrznych granic. To również opowieść o cierpieniu i niekończącej się nadziei. W główną rolę wcieliła się Liya Kebede.

d1ctxee

"Kwiat pustyni" - TVP 2 20:05

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

"Edi"

Niezapomniany dramat Piotra Trzaskalskiego (scenariusz i reżyseria), obsypany nagrodami na polskich i zagranicznych festiwalach. "Edi" to historia bezdomnego, który wraz z kolegą-alkoholikiem za dnia zbiera złom, a wieczorami czyta książki. Literackie zainteresowania Ediego sprawiają, że do bezdomnego zgłaszają się dwaj bracia, lokalni gangsterzy. Mężczyźni chcą z niego zrobić korepetytora swojej nastoletniej siostry, która spotyka się z "Cyganem". Kiedy dziewczyna dowiaduje się, że jest w ciąży - bojąc się reakcji swoich braci – oskarża Ediego o gwałt...

"Edi" - Kino Polska 20:00

Obejrzyj zapowiedź programu "Mistrzowie kabaretu":

"Mistrzowie kabaretu"

Najlepsi polscy kabareciarze to gwiazdy wieczorów w Telewizji WP. Co tydzień porcja najlepszego humoru w wykonaniu znakomitych artystów. Na galę zaprasza Maciej Orłoś. Lubicie Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Jurki, Grzegorza Halamę czy Cezarego Pazurę? Jeżeli tak, to w niedzielny wieczór koniecznie ustawcie kanał WP.

d1ctxee

"Mistrzowie kabaretu" - WP 20:00

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

"Gwiezdne Wojny: Atak Klonów"

Dziś w TV jeden z najgłośniejszych filmów 2002 r., który zarobił fortunę, ale nie wywarł dobrego wrażenia na krytykach. Recenzeci po raz kolejny powtarzali, że George Lucas nie powinien samodzielnie pisać scenariuszy, a nadmiar efektów komputerowych (niemal cały film nakręcono na niebieskim i zielonym tle) wyraźnie dawał się we znaki. Mimo to "Atak Klonów" pozostaje ważnym epizodem w historii "Gwiezdnych Wojen" i pierwszym prawdziwym romansem z tego uniwersum. Sprawdźcie sami, jak 15 lat po premierze prezentuje się historia miłosna Anakina i Padme z wielką wojną w tle.

"Gwiezdne Wojny: Atak Klonów" - TVN 21:35

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

Obejrzyj: Grudniowe hity w Telewizji WP

"Angielska robota"

"Angielska robota" jest propozycją dla tych, którzy lubią kino kryminalne połączone ze specyficznym brytyjskim humorem. Film Rogera Donaldsona przedstawia opartą na faktach historię rabunku banku przy londyńskiej Baker Street w 1971 r. Niezwykle ciekawy scenariusz, dobra gra aktorska, a na to wszystko umiejętna reżyseria – zdecydowanie warto obejrzeć!

"Angielska robota" - TV Puls 22:00


ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

d1ctxee
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ctxee