Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę: "Polskie gówno", "Inflitracja", "Ucho prezesa"[27-05-2018]

Dziś w TV "Polskie gówno" - kontrowersyjny tytuł może odrzucać, ale to naprawdę niezła satyra na polski przemysł muzyczny okraszona porządna dawką absurdu. W Telewizji WP pojawi się kolejny odcinek "Ucha prezesa". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 27 maja.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Program TV na niedzielę: "Polskie gówno", "Inflitracja", "Ucho prezesa"[27-05-2018]Źródło: Materiały prasowe
d4fbc22

Bardzo dobra polska komedia, która w bezkompromisowy sposób obnaża kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Polski show-biznes to gra dla wtajemniczonych, a film "Polskie gówno" zdradza jej reguły. Grupa Tranzystory z Pruszcza Gdańskiego wyrusza w trasę koncertową, zorganizowaną przez komornika Czesława Skandala. Towarzyszy im psychodeliczny kierowca Stan Gudeyko - niegdyś lider legendarnej grupy punkowej. Po drodze muzycy odkrywają ciemne karty polskiej sceny muzycznej show-biznesu – bo czy w epoce talent show i wszechobecnej komercji można odnieść sukces, nie rezygnując z ideałów?

Oglądaj "Ucho prezesa" w Telewizji WP:

"Ucho prezesa"

W najnowszym odcinku świta prezesa wpadła na pomysł, by nakręcić film pt. "Tytan", opowiadający o wybitnych czynach lidera PiS-u. Mariusz zaangażował do projektu reżysera i starał się wytłumaczyć swojemu szefowi, że na podstawie jego życiorysu powstanie prawdziwe dzieło. Prezes był od początku sceptycznie nastawiony do tego pomysłu i stwierdzi, że pieniądze może lepiej będzie przeznaczyć na niepełnosprawnych. Mariusz szybko wytłumaczył mu, że oni by wszystko przejedli, a film pozostanie przecież na zawsze.

d4fbc22

"Armageddon"

Prawdziwy symbol filmowego widowiska z końca lat 90., w którym obok Bruce'a Williamsa wcieliła się młoda wówczas córka Steve'a Tylera z Aerosmith. Akcja rozpoczyna się w momencie, gdy naukowcy NASA odkrywają, że do Ziemi zbliża się asteroida równa powierzchni stanu Teksas, która może doprowadzić do zagłady naszej planety. Jedynym człowiekiem, który zdolny jest poprowadzić misję ratunkową jest Harry Stamper (Bruce Willis)
, światowej klasy specjalista od wierceń naftowych.

"Infiltracja"

Akcja filmu Martina Scorsese rozgrywa się w południowym Bostonie, gdzie policja stanowa toczy wojnę z przestępczością zorganizowaną. Młody tajny agent policji, Billy Costigan (Leonardo DiCaprio), otrzymuje rozkaz przeniknięcia do struktur mafijnych, którymi rządzi Costello (Jack Nicholson)
. Cztery Oscary i gwiazdorska obsada czynią z "Infiltracji" doskonałe niedzielne widowisko.

d4fbc22

Obejrzyj fragment filmu "Polskie gówno":

"Piękny umysł"

Za udział w "Pięknym umyśle" Russell Crowe otrzymał Oscara. Nagroda nie znalazła się w jego posiadaniu przypadkiem – kreacja Johna Forbesa Nasha Jr. to prawdziwy majstersztyk, ukazujący wszystkie największe atuty aktorskiego rzemiosła. Sam film jest jest opartą na faktach opowieścią o genialnym amerykańskim matematyku, którego kariera znajdzie się na wielkim zakręcie, gdy u bohatera zdiagnozowana zostanie schizofrenia.

d4fbc22
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4fbc22
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fbc22
d4fbc22