Trwa ładowanie...
d2unvqs

Program TV na piątek: "Las, 4 rano", "Hobbit: Niezwykła podróż", "Marsjanin", "Mistrzowie kabaretu" [16-06-2017]

Dziś w TV "Las, 4 rano" – prawdziwy hołd polskiego reżysera dla tragicznie zmarłej córki. Historia, która łapie za serce. Ponadto widowisko fantasy "Hobbit: Niezwykła podróż", "Marsjanin" Ridleya Scotta i kolejny odcinek programu "Mistrzowie kabaretu", zarezerwowanego dla widzów telewizji WP. Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 16 czerwca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z filmu "Las, 4 rano"
Kadr z filmu "Las, 4 rano" (Materiały prasowe)
d2unvqs

"Las, 4 rano"

Forst (Krzysztof Majchrzak) jest panem życia, prezesem korporacji i opływającym w luksusy samcem alfa. Mimo to porzuca wygodne życie, pali za sobą mosty i zostaje pustelnikiem. Jego jedynymi przyjaciółmi są zwierzęta oraz przydrożna prostytutka (Olga Bołądź), czasem zaglądająca do jego ziemianki. Pewnego dnia w życiu bohatera pojawia się 13-latka (znana z "Serce, serduszko" Maria Blandzi). Między życiowymi rozbitkami rodzi się niezwykła więź, a powody ucieczki Forsta stają się nagle jasne. Filmem "Las, 4 rano" reżyser Jan Jakub Kolski złożył hołd swojej tragicznie zmarłej córce, która zginęła w wypadku samochodowym. Na konferencji prasowej podczas festiwalu w Gdyni twórca przyznał, że kręcenie filmu było dla niego formą terapii i próbą pogodzenia się z życiem.

"Las, 4 rano" - Canal+ Family HD 00:50

d2unvqs

"Mistrzowie kabaretu"

Jak to? Z tym pytaniem podczas swojego występu zmierzy się kabaret Ani Mru-Mru. Pochodzący z Lublina kabaret nieprzerwanie od 18 lat bawi widzów w salach w całej Polsce i przed ekranami telewizorów. Tym razem w na ekranie Telewizji WP ujrzymy najnowszy spektakl „Ostatnie Trio”. Jak to powiedzieć? Jak to działa? Jak to możliwe? Jak to było? Zostajemy zarzuceni tymi pytaniami…nie dostajemy jednak na nie odpowiedzi. I to właśnie jest nieodparcie śmieszne. Przez ponad 100 minut ze sceny rozśmiesza duet Wójcików (którzy nie są spokrewnieni) oraz Waldemar Wilkołek, który powoli wyrasta na drugiego wicelidera grupy. Możemy też uspokoić widzów, że tytuł „ostatnie takie trio”, nie zwiastuje zakończenia kariery, a wręcz przeciwnie. Jest to niestandardowa zapowiedź powiększenia składu o grupę brazylijskich tancerek, prestidigitatora i kilku czołowych piłkarzy…cdn.

"Mistrzowie kabaretu" – WP 20:00

"Hobbit: Niezwykła podróż"

"Hobbit: Niezwykła podróż" to pierwsza cześć długo wyczekiwanej trylogii Petera Jacksona będącej adaptacją popularnego arcydzieła J.R.R. Tolkiena pt. "Hobbit". Tytułowy bohater Bilbo Baggins wyrusza w epicką podróż, aby odzyskać utracone Królestwo Krasnoludów Erebor i wyzwolić je spod władzy przerażającego smoka Smauga. Niespodziewana wizyta czarodzieja Gandalfa Szarego całkowicie odmienia jego życie. Bilbo dołącza do kompanii 13 krasnoludów dowodzonej przez Thorina Dębową Tarczę. Drużynę czekają zmagania ze śmiertelnymi niebezpieczeństwami. Wędrowcy muszą bowiem przemierzyć zdradzieckie ziemie opanowane przez zabójczych orków i goblinów oraz tajemniczą i złowieszczą postać znaną jako Czarnoksiężnik.

d2unvqs

"Hobbit: Niezwykła podróż" - TVN 20:00

"Marsjanin"

Widowiskowe dzieło Ridleya Scotta z Mattem Damonem w roli głównej, zrealizowane na podstawie bestsellerowej powieści Andy'ego Weira. "Marsjanin" opowiada historię załogowej wyprawy na Czerwoną Planetę, która kończy się niepowodzeniem i powrotem na Ziemię prawie wszystkich członków ekspedycji. Prawie wszystkich, gdyż na powierzchni Marsa zostaje Mark Watney (Matt Damon), uznany przez swych towarzyszy za zmarłego. Samotny botanik na obcej planecie, mimo że nie widzi szans na ratunek, postanawia nie dać za wygraną.

d2unvqs

"Marsjanin" - Canal+ Family HD 21:55

"Znachor"

"Znachor" to ekranizacja prozy Tadeusza Dołęgi-Mostowicza, która podobnie jak pierwowzór literacki - wzruszająca opowieść o losach chirurga, który doznał amnezji - wzbudziła ogromne zainteresowanie widzów. Przyczynili się do tego na pewno odtwórcy głównych ról: 30-letnia, zachwycająca Anna Dymna oraz niezwykle męski Karol Stockinger, w roli Hrabiego Leszeka Czyńskiego.

"Znachor" - TVP 1 10:00

"Łowcy głów"

Anglojęzyczny remake norweskiego thrillera. Oryginalny projekt powstał w oparciu o powieść Jo Nesbo. Głównym bohaterem książki jest Roger Brown, który uważa się za najbardziej niedocenianego łowcę głów w Norwegii. Ma zbyt piękną żonę i zbyt drogą willę, dlatego zbyt często musi kraść dzieła sztuki. Kiedy poznaje Clasa Greve'a, szczęśliwego posiadacza bezcennego obrazu Rubensa, niezwłocznie postanawia wykorzystać szansę i zarobić.

d2unvqs

"Łowcy głów" - TVP 2 00:55

"Persona non grata"

Dziś w TV świetna i jedna z ostatnich ról polskiej legendy kina – Zbigniewa Zapasiewicza. Z powodu pogrzebu żony do kraju powraca Wiktor, pełniący funkcję polskiego ambasadora w Urugwaju. Tutaj spotyka dawnego przyjaciela, Olega - rosyjskiego wiceministra spraw zagranicznych, którego podejrzewa o romans ze zmarłą małżonką oraz szpiegostwo na rzecz ZSRR.

d2unvqs

"Persona non grata" - 03:35 Canal+ Family HD

"Wyspa tajemnic"

Leonardo DiCaprio w zaskakującym thrillerze Martina Scorsese. Oficer policji Teddy Daniels (DiCaprio) przyjeżdża do znajdującego się na wyspie szpitala psychiatrycznego dla kryminalistów. To, co miało być rutynowym dochodzeniem, przeradza się w przerażającą serię niejasnych zdarzeń. W miarę rozwoju śledztwa, Teddy odkrywa coraz więcej szokujących faktów na temat wyspy i zaczyna rozumieć, że niektórych miejsc nie da się opuścić… nigdy.

"Wyspa tajemnic" - Paramount 22:15


ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

d2unvqs

Podziel się opinią

Share

d2unvqs

d2unvqs