Trwa ładowanie...

Program TV na piątek – "Lucy", "Buntownik z wyboru" i "Anatomia zła" [28-09-2018]

Dziś w TV oscarowy film "Buntownik z wyboru", film akcji "Lucy" ze Scarlett Johansson w roli głównej i polski thriller "Anatomia zła". W telewizji WP: "Uwikłani". Sprawdź co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w piątek 28 września.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Program TV na piątek – "Lucy", "Buntownik z wyboru" i "Anatomia zła" [28-09-2018]Źródło: Materiały prasowe
d2s1jzl
d2s1jzl

"Lucy" – program TV na piątek 28.09.2018

Lucy (Scarlett Johansson) - mieszkająca na Tajwanie studentka zostaje namówiona przez swojego chłopaka do dostarczenia ważnej teczki pewnemu biznesmenowi. Okazuje się, że w ten sposób została wplątana w przemyt narkotyków, a na rozkaz pana Janga (Choi Min Sik) do jej organizmu zostaje wszyta paczka z silną syntetyczną substancją. Kiedy narkotyk przenika do organizmu Lucy, dziewczyna zaczyna odkrywać swoje nadprzyrodzone zdolności. Z wielką intensywnością odczuwa wszystko to co znajduje się wokół niej, a jej mózg osiąga zdumiewające możliwości. "Lucy" to świetny film akcji w reżyserii Luca Bessona. Na ekranie zobaczymy nie tylko Scarlett Johansson, ale i Morgana Freemana.
"Lucy" – 20:00, TVN

"Lucy" zwiastun filmu

"Uwikłani" – program TV na piątek 28.09.2018

David (Shawn Hatosy)
zostaje pobity i odnaleziony w ciężkim stanie. Policja próbuje wyjaśnić co się wydarzyło, a detektyw Anders (Lorraine Bracco)
robi wszystko aby wyjaśnić co się wydarzyło i dlaczego dziewczyna Davida – Jenny (Rachael Leigh Cook) zniknęła. Wspólnie próbują zrekonstruować wydarzenia, a kolejne wspomnienia ujawniają tajemniczy miłosny trójkąt między Jenny, Davidem i tajemniczym kolegą z pokoju – Alanem.
"Uwikłani" – 21:50, Telewizja WP

"Anatomia zła" – program TV na piątek 28.09.2018

Lulek (Krzysztof Stroiński)
to płatnym zabójcą, który właśnie został warunkowo zwolniony z więzienia. *Pewnego dnia prokurator Nowak (Piotr Głowacki)
, który kilka lat wcześniej doprowadził do aresztowania Lulka, postanawia złożyć mężczyźnie propozycję nie do odrzucenia. W zamian za duże pieniądze, wymazanie kartoteki i możliwość dyskretnego opuszczenia kraju Lulek ma zlikwidować komendanta Centralnego Biura Śledczego. "Anatomia zła" to dynamiczny thriller w reżyserii Jacka Bromskiego.
*
"Anatomia zła" – 22:20, TVP 2

"Anatomia zła" zwiastun filmu

"Buntownik z wyboru" – program TV na piątek 28.09.2018

"Buntownik z wyboru" to oscarowy film w reżyserii Gusa Van Santa do którego scenariusz napisali Ben Affleck i Matt Damon. Will (Damon) jest mieszkającym w ubogiej dzielnicy nastolatkiem, który nie wie co zrobić ze swoim życiem. Sprzątając na uniwersytecie, pewnego dnia rozwiązuje umieszczone na tablicy bardzo trudne zadanie matematyczne. W ten sposób profesor matematyki przypadkowo odkrywa jego talent i postanawia zmienić jego życie wykorzystując niesamowite umiejętności chłopaka. Ale Will nie może odciąć się od swojego życia i przyjaciół. "Buntownik z wyboru" to wzruszający film z Robinem Williamsem i Stellanem Skarsgardem.

"Buntownik z wyboru" zwiastun filmu

"Obcy kontra Predator 2" – program TV na piątek 28.09.2018

W pewnej miejscowości w stanie Kolorado rozbija się statek kosmiczny Predatorów przewożący hybrydy Obcych i Predatorów. Na miejsce katastrofy zostaje wysłana jeden z nich, a jego celem jest zlikwidowanie hybryd które mogą zagrażać ludziom. Do wielkiej wojny włącza się również rząd amerykański. Chcąc unicestwić obce rasy rozważa czy sięgnąć po wszelkie dostępne środki, nie wyłączając zbombardowania miasteczka… W filmie "Obcy kontra Predator 2" zobaczymy Stevena Pasquale, Reiko Aylesworth i Johna Ortiza.
"Obcy kontra predator 2" – 22:35, Polsat

"Obcy kontra predator 2" zwiastun filmu

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2s1jzl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2s1jzl