Trwa ładowanie...

Program TV na piątek - "Rain Man", "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz", "Kung Fu Panda" [28-12-2018]

Dziś w TV oscarowe filmy: "Rain Man" i "Wierny ogrodnik". Do obejrzenia również superprodukcja "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz" oraz "Kung Fu Panda" - animacja dla całej rodziny. Sprawdź, co jeszcze warto zobaczyć w telewizji w piątek 28 grudnia.

Program TV na piątek - "Rain Man", "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz", "Kung Fu Panda" [28-12-2018]Źródło: Materiały prasowe
d3a8r56
d3a8r56

"Kung Fu Panda" - program TV na piątek 28.12.2018

Miś panda o imieniu Po jest fanem kung-fu. Na co dzień pracuje w restauracji z makaronem i jest przekonany, że jego postura i leniwy tryb życia to przeszkody, których nigdy nie będzie w stanie pokonać. Pewnego dnia stary mistrz Żółw wybiera jednak Po na tego, który ma wypełnić starożytną przepowiednię i ocalić świat. Teraz Po będzie musiał nauczyć się, jak sprawić, by każda z jego słabości przeistoczyła się w jego wielką moc.
"Kung Fu Panda" - 20:00, TVN 7

"Kung Fu Panda" zwiastun filmu

"Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz" - program TV na piątek 28.12.2018

Po wydarzeniach w Nowym Jorku i zakończeniu przygody z członkami grupy Avengers - Steve Rogers, czyli Kapitan Ameryka (Chris Evans)
kontynuuje współpracę z kierowaną przez Nicka Fury'ego (Samuel L. Jackson) organizacją S.H.I.E.L.D. Kiedy dochodzi do zamachu na Fury'ego, Rogers zaczyna podejrzewać, że organizacja jest infiltrowana od wewnątrz. Jak się okazuje, sprawcą zamachu jest jego dawny przyjaciel, znany teraz jako Zimowy Żołnierz, który stał się najemnikiem organizacji Hydry.
"Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz" - 20:05, TVN

"Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz" zwiastun filmu

"Sahara" - program TV na piątek 28.12.2018

"Sahara" to ekranizacja bestsellerowej powieści Clive'a Cusslera. W Egipcie ludzi i morską faunę dotknęła nieznana zaraza. Eva Rohas (Penelope Cruz)
, pani naukowiec przysłana przez ONZ, ma za zadanie wyjaśnić przyczyny plagi. Pomaga jej w tym amerykański agent rządowy, Dirk Pitt (Matthew McConaughey) wraz ze współpracownikiem. Wszystko wskazuje na to, że winnym może być jeden z afrykańskich dyktatorów.
"Sahara" - 20:10, Polsat

"Sahara" zwiastun filmu

"Wierny ogrodnik" - program TV na piątek 28.12.2018

Tessa Quayle (Rachel Weisz)
, żona dyplomaty, odkrywa, że na mieszkańcach Afryki testowane są różnego rodzaju lekarstwa, które jeszcze nie zostały upowszechnione. W razie odmowy przyjmowania tych specyfików, dana rodzina zostaje odcięta od pomocy medycznej. Dociekliwość kobiety i chęć zebrania dowodów na niszczycielską siłę korporacji farmaceutycznej kończy się niestety tragicznie. Gdy Justin - mąż Tessy (Ralph Fiennes)
dowiaduje się, że kobieta została zamordowana, a nie zginęła w wypadku samochodowym, postanawia za wszelką cenę kontynuować dochodzenie i dokończyć jej dzieło.
Rachel Weisz za rolę Tessy została w 2006 roku nagrodzona Oscarem.
"Wierny ogrodnik" - 21:50, TVN 7

"Wierny ogrodnik" zwiastun filmu

"Rain Man" - program TV na piątek 28.12.2018

"Rain Man" to nagrodzony czterema Oscarami niesamowity film z Dustinem Hoffmanem i Tomem Cruisem w rolach głównych. Charlie (Cruise) dowiaduje się, że ojciec, który go porzucił wiele lat temu, zmarł. W testamencie zostaje zamieszczony tajemniczy wpis o tym, że Charlie ma brata Raymonda (Hoffman) - dorosłego już mężczyznę, zamkniętego w domu opieki. Raymond, mimo choroby, umie w pamięci rozwiązywać skomplikowane zadania matematyczne. Charlie odkrywa, że ojciec zostawił całą swoją fortunę mężczyźnie, który nigdy nie będzie w stanie zrozumieć, do czego służą pieniądze.
"Rain Man" - 22:25, TVP 1

"Rain Man" zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

d3a8r56
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3a8r56