WP

Program TV na piątek - "Ziarno prawdy", "Rozumiemy się bez słów", "Sęp" [26-10-2018]

Dziś w TV: film w reżyserii Borysa Lankosza "Ziarno prawdy", francuska komedia "Rozumiemy się bez słów" oraz hollywoodzka superprodukcja "Immortals. Bogowie i herosi 3D". W telewizji WP: "Buntowniczka" – australijski thriller. Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć w telewizji, w piątek 26 października.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Ziarno prawdy" – program TV na piątek 26.10.2018
"Ziarno prawdy" – program TV na piątek 26.10.2018 (Materiały prasowe)
WP

"Buntowniczka" – program TV na piątek 26.10.2018

Amy ma siedemnaście lat i wychowuje się w rodzinie zastępczej. Od dłuższego czasu sprawia wiele problemów, ale rodzice zastępczy postanawiają dać jej jeszcze jedną – ostatnią szansę. Zwłaszcza kiedy Amy coraz bardziej zmienia się pod wpływem Chloe – nowej koleżanki… Jednak kiedy Amy poznaje sekrety swojej nowe przyjaciółki – okazuje się, że dziewczyna będzie musiała stoczyć walkę nie tylko o własne życie, ale również o życie rodziny, która ją wychowuje. "Buntowniczka" to australijski thriller z Sarą West i Samarą Weaving w rolach głównych.
"Buntowniczka" – 22:00, Telewizja WP

"Buntowniczka" zwiastun filmu

WP

"Ziarno prawdy" – program TV na piątek 26.10.2018

W Sandomierzu zostaje odnalezione zmasakrowane ciało kobiety - powszechnie lubianej działaczki społecznej. Sposób w jaki pozbawiono ją życia przywodzi na myśl mord rytualny. Teodor Szacki – niedawna gwiazda warszawskiej prokuratury będzie musiał stawić czoło okropnej zbrodni i spróbować rozwikłać kryminalną zagadkę.* "Ziarno prawdy" to film w reżyserii Borysa Lankosza. W rolach głównych zobaczymy Roberta Więckiewicza, Jerzego Trelę i Magdalenę Walach.*
"Ziarno prawdy" – 22:25, TVP 2

"Ziarno prawdy" zwiastun filmu

WP

"Rozumiemy się bez słów" – program TV na piątek 26.10.2018

"Rozumiemy się bez słów" to francuska komedia opowiadająca historię szesnastoletniej Pauli – córki niesłyszących rodziców. Paula postanawia zapisać się do szkolnego chóru. Kiedy nauczyciel odkrywa w niej wielki talent wokalny – natychmiast proponuje dziewczynie szkołę muzyczną w Paryżu. Rzecz w tym, że wyfrunięcie z gniazda jest dla Pauli wyjątkowo trudne…
"Rozumiemy się bez słów" – 22:35, TVP 1

"Rozumiemy się bez słów" zwiastun filmu

WP

"Immortals. Bogowie i herosi 3D" – program TV na piątek 26.10.2018

"Immortals. Bogowie i herosi 3D" to epicka opowieść o mitycznej walce o ocalenie ludzkości. Wiele lat po zwycięstwie Bogów nad Tytanami na horyzoncie pojawia nowe zagrożenie – żądny władzy król Hyperion (Mickey Rourke). Wypowiada wojnę ludzkości i plądrując bezbronne ziemie Grecji, poszukuje legendarnego Łuku – broni o wielkiej mocy, która została wykuta w niebiosach przez Boga Wojny – Aresa. Jak się okazuje jedynym śmiertelnikiem, który może przeciwstawić się Hyperionowi jest prosty człowiek – Tezeusz (Henry Cavill).
"Immortals. Bogowie i herosi 3D" – 22:45, Polsat

"Immortals. Bogowie i herosi 3D" zwiastun filmu

WP

"Sęp" – program TV na piątek 26.10.2018

W centrum Europy nagle, bez śladu zaczynają znika ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa (Michała Żebrowskiego) – policjanta, który wydaje się być pozbawiony uczuć. Do czasu, aż poznaje Nataszę (Anna Przybylska)… Po raz pierwszy, logiczne myślenie wpędzi go w pułapkę bez wyjścia. "Sęp" to kryminał w reżyserii Euegniusza Korina.
"Sęp" – 22:55, TVN

"Sęp" zwiastun filmu

WP

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP