Trwa ładowanie...
incepcja

Program TV na poniedziałek: "Incepcja", Robin Hood: Książę złodziei", "Ucho prezesa" [2-04-2018]

Dziś w TV "Robin Hood: Książę złodziei" z kultową rolą Kevina Costnera, oscarowa animacja "W głowie się nie mieści" i widowiskowa "Incepcja". W Telewizji WP pojawi się maraton "Ucha prezesa". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 2 kwietnia.

Share
Program TV na poniedziałek: "Incepcja", Robin Hood: Książę złodziei", "Ucho prezesa" [2-04-2018]
Źródło: Materiały prasowe
d17tzo4

"Robin Hood: Książę złodziei"

Niezapomniana adaptacja klasycznej historii o Robin Hoodzie z gwiazdorską obsadą: Kevin Costner, Morgan Freeman, Sean Connery, Alan Rickman, Christian Slater i piosenką "(Everything I Do) I Do It for You" Bryana Adamsa, która zdobyła nominację do Oscara. "Robin Hood: Książę złodziei" to świetne widowisko przygodowe w sam raz na rodzinny seans w świąteczny wieczór.

W świąteczny poniedziałek w Telewizji WP można będzie obejrzeć maraton "Ucha prezesa", satyrycznego przeboju, w którym rolę tytułowego szefa partii rządzącej przyjął Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Polityk zasiada w swoim gabinecie, gdzie przyjmuje zarówno przedstawicieli obozu rządowego, by słuchać sprawozdań oraz przekazywać dalsze instrukcje, jak i opozycji. W każdym odcinku zjawia się tam inny gość, a wydarzenia nawiązują do aktualnych spraw, które rozgrywają się na najwyższych szczeblach władzy w Polsce.

d17tzo4

Oglądaj: Wielkanocny maraton "Ucha Prezesa" w Telewizji WP

"W głowie się nie mieści"

W 2015 roku "W głowie się nie mieści" zachwyciło krytyków na całym świecie. Film opowiada historię Riley – dziewczynki, której życiem kieruje pięć emocji znajdujących się w jej głowie – Radość, Gniew, Strach, Smutek i Odraza. Przez cały czas Riley była pogodnym dzieckiem, odnoszącym same sukcesy. Problemy zaczynają się, gdy Radość i Smutek w wyniku wypadku opuszczają swoje „centrum dowodzenia”. To niezwykle piękny i wzruszający film ukazujący wiele cennych wartości. Wspaniałe kino dla całej rodziny.

d17tzo4

"Sausage Party"

Najbardziej niegrzeczna animacja ostatnich lat. Niech was nie zmyli kreskówkowy charakter opowieści o antropomorficznych parówkach, bułeczkach i warzywach – "Sausage Party" to produkcja wyłącznie dla dorosłego widza. Film opowiada o perypetiach Franka - parówki, która odkrywa prawdę o tym, kim jest i jaka jest jej rola. Po upadku z koszyka na zakupy Frank wraz z innymi przyjaciółmi z supermarketu odbywa wielką podróż przez sklep...

Obejrzyj zwiastun "Sausage Party":

"Ostatni samuraj"

Widowiskowy dramat wojenny, w którym Tom Cruise przenosi się do XIX-wiecznej Japonii. Kapitan Nathan Algern, weteran wojny secesyjnej i przedstawiciel firmy produkującej karabiny Winchester, wyrusza na Daleki Wschód, by zapoznać odizolowanych od świata zachodniego Japończyków z nowinkami technicznymi przemysłu zbrojeniowego. Zgorzkniały kombatant nie zdaje sobie sprawy, że wyprawa do Japonii będzie dla niego ogromnym szokiem kulturowym i początkiem zupełnie nowego życia.

d17tzo4

"Incepcja"

Obsypany wieloma nagrodami film (m.in. cztery Oscary) ukazuje historię grupy bohaterów, którzy specjalizują się w wydobywaniu informacji ze świadomości różnych osób. Dowodzona przez Doma Cobba ekipa przenika do snów swoich ofiar, a następnie wyciąga od nich bardzo cenne dane. Główny bohater otrzymuje nowe zlecenie. Jego zdaniem będzie wykonanie tytułowej incepcji, czyli wprowadzenie zaatakowanej osoby w sen podczas trwania rozpoczętego już marzenia sennego. W rolach głównych Leonardo DiCaprio, Joseph Gordon-Levitt, Ellen Page i Tom Hardy.

d17tzo4

Podziel się opinią

Share
d17tzo4
d17tzo4