Trwa ładowanie...
d12oe70

Program TV na sobotę: "Azyl", "Leon zawodowiec", "Wieczór panieński" [10-03-2018]

Dziś w TV międzynarodowa koprodukcja "Azyl", opowiadająca mało znaną historię polskich bohaterów z czasów drugiej wojny światowej. Oprócz tego kultowy "Leon zawodowiec" i damska wersja "Kac Vegas", czyli "Wieczór panieński". W Telewizji WP pojawi się komedia z gwiazdorską obsadą "Między nami seksoholikami". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 10 marca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Jessica Chastain jako Antonina Żabinski
Jessica Chastain jako Antonina Żabinski (Materiały prasowe)
d12oe70

"Azyl"

Film opowiada historię wieloletniego dyrektora Ogrodu Zoologicznego w Warszawie i powstańca warszawskiego, Jana Żabińskiego oraz jego żony Antoniny. Po wrześniu 1939 roku, po zbombardowaniu zoo, Żabiński wykorzystał opustoszałe pomieszczenia do ukrywania Żydów uciekających z terenów warszawskiego getta. W roli Antoniny Żabińskiej wystąpiła dwukrotnie nominowana do Oscara Jessica Chastain.

"Azyl" - Canal+ 21:25

d12oe70

Obejrzyj: Jessica Chastain o filmie ''Azyl''

"Między nami seksoholikami"

Odnoszący sukcesy zawodowe Adam uczęszcza na zajęcia grupy terapeutycznej osób uzależnionych od seksu. Świętuje 5-letni okres abstynencji. Duża w tym zasługa wspierającego go lidera grupy Mike'a, który dodatkowo ma problemy z agresją i potrzebą kontrolowania żony i syna. Do grupy dołącza lekarz Neil. Nie traktuje on poważnie problemu uzależnienia od seksu. Na spotkania przychodzi z powodu nakazu sądowego. Zaprzyjaźnia się z Dede, jedyną kobietą w grupie. Adam angażuje się w spotkania z Phoebe, która nie chce wiązać się z uzależnionym mężczyzną. W rolach głównych Mark Ruffalo, Tim Robbins, Gwyneth Paltrow, Josh Gad.

d12oe70

"Między nami seksoholikami" - WP 22:00

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

"Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia"

Druga część przygód niestrudzonej Katniss Everdeen. Dziewczyna wraz z Peetą podróżuje po całym Panem, świętując swoje zwycięstwo w Głodowych Igrzyskach. Prezydent Snow wcale jednak nie cieszy się z tego, że aż dwójce śmiałków udało się cało wyjść z areny zmagań. Co więcej, odkrywa on, że romans między tryumfatorami był jedną wielką mistyfikacją. Snow ma zamiar pozbyć się Katniss i Peety, którzy stanowią realne zagrożenie dla panującego porządku. W tym celu organizowana jest specjalna edycja Igrzysk, w której zmierzą się zwycięzcy poprzednich edycji. W rolach głównych występują: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson i Philip Seymour Hoffman.

d12oe70

"Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia" - TVP 1 21:20

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

Obejrzyj zwiastun filmu "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia":

"Leon Zawodowiec"

d12oe70

Kultowy film Luca Bessona z przełomową rolą Jeana Reno i głośnym debiutem 12-letniej Natalie Portman. Leon to płatny morderca z kodeksem honorowym. Jest najlepszy, jednak pewnego dnia łamie swoje reguły i otwiera drzwi Matyldzie, dziewczynce, której skorumpowani policjanci pod wodzą szalonego Stansfielda zabili całą rodzinę. Chcąc, nie chcąc, tych dwoje zostaje skazanych na siebie. Leon uczy Matyldę fachu, a ta w zamian uczy Leona czytać. Między nimi rodzi się więź, która powoduje, że Leon staje się innym człowiekiem.

"Leon Zawodowiec" - TV Puls 22:00

"Sherlock Holmes"

Widowiskowa i błyskotliwa ekranizacja przygód najsłynniejszego detektywa w historii popkultury. Robert Downey Jr. wcielił się w Holmesa, jakiego jeszcze nie znacie. Detektywa, który równie sprawnie posługuje się sztuką dedukcji, co swoimi pięściami. Partnerujący mu Jude Law został zaufanym przyjacielem detektywa, doktorem Watsonem, zaś Rachel McAdams gra Irene Adler, jedyną kobietę w życiu Holmesa, która wdała się z nim w wyjątkowo burzliwy związek.

d12oe70

"Sherlock Holmes" - TVN7 23:45

"Wieczór panieński"

Historia trzech przyjaciółek (Kirsten Dunst, Isla Fisher, Lizzy Caplan), które zostały zaproszone w charakterze druhen na ślub znajomej z liceum. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że pulchna Becky (Rebel Wilson) była szkolnym pośmiewiskiem. Przyjaciółki jadą do Nowego Jorku, by wyprawić koleżance niezapomniany wieczór panieński. Głupie żarty doprowadzają do awaryjnej sytuacji.

"Wieczór panieński" - Stopklatka TV 00:35

d12oe70


ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d12oe70

Podziel się opinią

Share
d12oe70
d12oe70