Trwa ładowanie...

Program TV na sobotę: "Rybka zwana Wandą", "McImperium", "Do utraty sił" [10-02-2018]

Dziś w TV śmiertelnie zabawna komedia. Dosłownie – jedna osoba oglądając "Rybkę zwaną Wandą", umarła ze śmiechu. Poza tym obejrzymy świetny dramat bokserski "Do utraty sił" (nie tylko dla fanów "Rocky'ego") i komedię "Czego pragną kobiety" z Melem Gibsonem w nietypowej dla siebie roli. W Telewizji WP pojawi się thriller "Zabawa w zabójcę". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 10 lutego.

Share
Program TV na sobotę: "Rybka zwana Wandą", "McImperium", "Do utraty sił" [10-02-2018]Źródło: Materiały prasowe
dn09d02

Jedna z najlepszych komedii końca lat 80., okrzyknięta zabójczo śmieszną po fatalnym przypadku zgonu, do jakiego doszło w 1989 r. w Danii. Ole Bentzen widząc scenę wkładania frytek do nosa, tak zaniósł się śmiechem, że na skutek gwałtownego skoku ciśnienia krwi, doznał ataku serca i w konsekwencji zmarł. "Rybka zwana Wandą" to film z mistrzowskim wdziękiem ukazujący zabawne różnice pomiędzy "Jankesami", czyli Wandą i jej kochankiem Ottonem oraz typowymi "Angolami": adwokatem Archiem i Kenem - złodziejem i wielbicielem zwierząt w jednej osobie. Tę zwariowaną czwórkę niespodziewanie połączy chęć zdobycia bezcennych diamentów... a podzieli pragnienie przejęcia łupu.

Obejrzyj zwiastun "McImperium":

"McImperium"

Wiecie, jak powstał McDonald's. Nie? "McImperium" to jednocześnie zabawna, a zarazem budząca grozę opowieść o narodzinach największej sieci barów szybkiej obsługi. Ani sentymentalna laurka sławiąca amerykański sen, ani kolejny dokument o tym, że fast foody są be. Raczej opowieść o szaleństwie, które staje się jedyną słuszną metodą, żeby osiągnąć sukces. Dobre, dające do myślenia kino o tym, że walec historii jest napędzany paliwem chciwości – pisał w swojej recenzji Łukasz Knap.

dn09d02

"Zabawa w zabójcę"

Kanadyjski thriller z 2013 r. Psycholog sądowa bada poczytalność skazanej na śmierć dziewczyny, która wykazuje symptomy rozdwojenia osobowości. W rolach głównych Sarah Carter, David Haydn-Jones i Magda Apanowicz.

Obejrzyj zwiastun filmu "Do utraty sił":

"Do utraty sił"

Uwielbiasz "Rocky'ego" i Jake'a Gyllenhaala? Jeśli tak, to musisz obejrzeć "Do utraty sił", świetne, męskie kino o boksie i rodzinnym dramacie. Billy "The Great" Hope (Jake Gyllenhaal) to bokser, który powraca na ring po życiowej tragedii. Próbując utrzymać tytuł mistrza, walczy również o odzyskanie miłości swojej córki. W filmie oprócz Gyllenhaala pojawiają się takie gwiazdy jak Forest Whitaker, 50 Cent i Rachel McAdams.

dn09d02

"Czego pragną kobiety"

Niezapomniana komedia z Melem Gibsonem, który przekonał się, jakie wady i zalety ma znajomość kobiecych myśli. Nick Marshall (Gibson) robi wspaniałą karierę w reklamie do czasu, gdy Darcy, specjalistka z tej samej branży, nie zrzuca go z tronu. Nietrudno sobie wyobrazić ich wzajemne uczucia, jeśli jedno jest seksistowskim macho starej daty, a drugie samowystarczalną praktykującą feministką. Pewnego dnia Nick pada porażony prądem z własnej suszarki, co okaże się przełomowym wydarzeniem w jego życiu, bo od tej chwili zaczyna słyszeć...myśli kobiet.

"Pamięć absolutna"

Świetny obraz science fiction na motywach opowiadania mistrza gatunku, Philipa K. Dicka, z młodym Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. "Pamięć absolutna" to historia człowieka, który ma piękny dom, atrakcyjną żonę i dobrą pracę, ale cały czas czegoś mu brakuje. W snach nawiedza go obraz wizyty na Marsie, który okazuje się pozostałością po prawdziwych wspomnieniach. Wkrótce Doug wpakuje się w poważną aferę, którą może rozwiązać, podróżując na Czerwoną planetę.

dn09d02
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dn09d02
dn09d02