Trwa ładowanie...
d3b59w1

Program TV na sobotę: "Sekretarka", "Karate po polsku", "Czarownica" [21-04-2018]

Dziś w TV "Sekretarka", czyli świetna alternatywa dla "Pięćdziesięciu twarzy Greya". Oprócz tego poruszające "Kwiaty wojny" i "Klątwa Downers Grove", która pojawi się w Telewizji WP. Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 21 kwietnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maggie Gyllenhaal w roli uległej sekretarki
Maggie Gyllenhaal w roli uległej sekretarki (Materiały prasowe)
d3b59w1

"Sekretarka"

Jesteś fanką "Pięćdziesięciu twarzy Greya" i uważasz ekranizację powieści za udany film? Konieczne obejrzyj "Sekretarkę" i zweryfikuj swoje poglądy. Tytułową bohaterkę, Lee Holloway, poznajemy w momencie, gdy po krótkim pobycie opuszcza szpital psychiatryczny. Młoda kobieta, wysłana tam przez rodzinę, miała uleczyć swoją skłonność do samookaleczania się. Bohaterka postanawia usamodzielnić się i uwolnić od destrukcyjnej rodziny. Wkrótce trafia na ogłoszenie o poszukiwaniu sekretarki do kancelarii prawnej należącej do pana Greya. Po krótkiej i dość osobliwej rozmowie kwalifikacyjnej dziewczyna dostaje posadę. Na początku praca wygląda dość zwyczajnie. Wkrótce jednak pan Grey robi się coraz bardziej wymagający i krytyczny i zaczyna przekraczać ramy zwyczajnego stosunku służbowego.

"Sekretarka" - Stopklatka TV 00:50

d3b59w1

"Klątwa Downers Grove"

Idealna propozycja dla widzów o mocnych nerwach. Chrissie (Bella Heathcote) jest w ostatniej klasie liceum. Dziewczyna mieszka w niewielkim miasteczku, nad którym ciąży klątwa. Każdego roku ginie jeden z absolwentów miejscowej szkoły. Nastolatka obawia się, że może być następną ofiarą.

"Klątwa Downers Grove" - WP 21:50

Obejrzyj: aktorzy o filmie "Czarownica":

"Czarownica"

Zrealizowany z wielkim rozmachem film "Czarownica" (nominacja do Oscara za najlepsze kostiumy), z udziałem Angeliny Jolie w roli tytułowej, został zainspirowany postacią znaną z disneyowskiej "Śpiącej królewny" – Diaboliną. Tytułowa Czarownica była niegdyś piękną i dobrą dziewczyną. Jej radosną młodość przerwała wojna, podczas której bohaterka z oddaniem broniła swojej ojczyzny. Jednak zdrada, której doświadczyła, zmieniła jej czyste serce w kamień... Żądna zemsty rzuca klątwę na Aurorę – nowo narodzoną córkę następcy tronu wrogiego królestwa. "Czarownica" była prawdziwym hitem 2014 r. i zarobiła 758 mln dol. na całym świecie.

d3b59w1

"Czarownica" - TVN 21:05

Obejrzyj zwiastun filmu "Kwiaty wojny":

"Karate po polsku"

Kultowa rodzima produkcja z lat 80. w reżyserii Wojciecha Wójcika. Opowiada historię dwóch artystów, którzy wyjeżdżają na Mazury, aby rozpocząć tam odnowę kościelnych fresków. Na miejscu wplątują się w kłopoty, a pozornie spokojna praca wywołuje szereg niefortunnych zdarzeń. W postać głównego bohatera, Piotra, wcielił się Edward Żentara, któremu rola ta przyniosła dużą rozpoznawalność. Burzliwa kariera aktora zakończyła się jednak tragicznie.

"Karate po polsku" - Kino Polska 00:40

"Iron Man"

Robert Downey Jr. jako multimiliarder i geniusz Tony Stark, zakładający zbroję Iron Mana, jest dziś nieodzownym elementem filmowego uniwersum Marvela. Ale jak to się wszystko zaczęło? Przekonacie się, oglądając pierwszy film z serii "Iron Man" z 2008 roku. Widowiskowa opowieść o jednym z najpopularniejszych superbohaterów trzyma w napięciu od początku do samego końca. Przystojni mężczyźni (Robert Downey Jr., Jeff Bridges), piękne kobiety (Gwyneth Paltrow, Leslie Bibb) i mnóstwo wybuchowej akcji to doskonały przepis na udany piątkowy seans przed telewizorem.

d3b59w1

"Iron Man" - AXN 20:00

"Kwiaty wojny"

Niezwykłe widowisko z Christianem Bale'em w roli głównej, które w dniu premiery (2011) było najdroższym filmem w historii chińskiej kinematografii. Jego akcja rozgrywa się w Nankinie w 1937 r. Po wielu dniach bombardowania Japończycy wkraczają do chińskiego miasta, rozpoczynając serię masowych mordów i gwałtów. Grupie uczennic, Johnowi Millerowi (Christian Bale) i kilkunastu prostytutkom udaje się schronić za murami katedry Winchester. Amerykanin początkowo jest zainteresowany wyłącznie pieniędzmi i zapasami wina z kościelnej piwnicy. W obliczu niezwykłej brutalności japońskich żołnierzy niespodziewanie dla samego siebie John staje w obronie dziewcząt.

"Kwiaty wojny" - TVP 1 21:15


ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

d3b59w1

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

d3b59w1

Podziel się opinią

Share

d3b59w1

d3b59w1