Trwa ładowanie...

Program TV na wigilię Bożego Narodzenia 24 grudnia 2018 - "Listy do M.", "Nietykalni" i "Kevin sam w domu"

Dziś w TV "Listy do M.", "Nietykalni" i "Kevin sam w domu". W telewizji WP: "Gwiazdka w śnieżnej kuli" - film familijny. Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w wigilię Bożego Narodzenia 24 grudnia 2018 roku.

Program TV na wigilię Bożego Narodzenia 24 grudnia 2018 - "Listy do M.", "Nietykalni" i "Kevin sam w domu"Źródło: Materiały prasowe
d1o3acb
d1o3acb

"Listy do M." – program TV na wigilię Bożego Narodzenia – 24 grudnia

"Listy do M." to polski odpowiednik świątecznego hitu "Love Actually" – 15 bohaterów i 5 wyjątkowych historii, które rozgrywają się w zaśnieżonej, mroźnej Warszawie w trakcie Świąt Bożego Narodzenia. Każdy z bohaterów jest na swój sposób pogubiony życiowo, szuka miłości i marzy o tym, aby los zaczął mu sprzyjać. Na ekranie zobaczymy Macieja Stuhra, Romę Gąsiorowską, Agnieszkę Wagner, Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant i Piotra Adamczyka.
"Listy do M" – 20:00, TVN

"Listy do M" zwiastun filmu

"Gwiazdka w śnieżnej kuli" – program TV na wigilię Bożego Narodzenia – 24 grudnia

Meg (Alicia Witt)
jest producentką telewizyjną, która uważa, że filmy o tematyce świątecznej całkowicie nie mają związku z rzeczywistością. Pewnego dnia zostaje trafiona śnieżką w głowę i mdleje. Chwilę później Meg budzi się u boku byłego partnera. Okazuje się, że są małżeństwem i mają dzieci.
"Gwiazdka w śnieżnej kuli" – 20:10, Telewizja WP

"Kevin sam w domu" – program TV na wigilię Bożego Narodzenia – 24 grudnia

W te święta nie mogło zabraknąć również i tego filmu. Kultowy "Kevin sam w domu" powraca! Ośmioletni chłopiec, na skutek niefortunnej pomyłki zostaje sam w domu na święta Bożego Narodzenia. W pewnym momencie orientuje się, że w pobliżu kręcą się złodzieje, którzy chcą okraść opustoszałe domy. Kevin postanawia zrobić wszystko, aby nie wpuścić włamywaczy na teren posesji.
"Kevin sam w domu" – 20:05, TVP 2

d1o3acb

"Nietykalni" – program TV na wigilię Bożego Narodzenia – 24 grudnia

"Nietykalni" to nagrodzony i doceniany na całym świecie francuski hit. Philippe (Francois Cluzet)
jest cynicznym milionerem, który na skutek wypadku samochodowego został sparaliżowany. Pewnego dnia podejmuje decyzję o zatrudnieniu do opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia – Drissa (Omar Sy). Zderzenie ich dwóch światów daje początek niesamowitej, zabawnej i szalonej przyjaźni. Film został oparty na faktach.
"Nietykalni" – 20:10, TVP 1

"Nietykalni" zwiastun filmu

"Ślepy traf" – program TV na wigilię Bożego Narodzenia – 24 grudnia

Richie Furst (Justin Timberlake) jest studentem uniwersytetu w Princeton i aby zarobić na czesne postanawia zacząć uprawiać internetowy hazard. Pewnego dnia pada ofiarą oszustwa i aby odzyskać utracone dobra wyrusza do właściciela portalu – Ivana Blocka (Ben Affleck). Ten składa mu propozycję pracy, a zwabiony obietnicą szybkiego wzbogacenia się staje się jego prawą ręką. Jednocześnie FBI dociera do Fursta i chce nakłonić go do współpracy.
"Ślepy traf" – 22:10, TVP 2

"Ślepy traf" zwiastun filmu

"Uwierz w święta" – program TV na wigilię Bożego Narodzenia – 24 grudnia

Riley Vance (Shenae Grimes-Beech) już od dłuższego czasu boryka się z problemami finansowymi, więc gdy dostaje propozycję pracy w charakterze asystentki bogatego przedsiębiorcy Williama Younga (Steve Lund) – decyduje się bez wahania. Young ma opinię zbuntowanego chłopca. Firmę odziedziczył po zmarłym ojcu, ale będąc pod presją zarządu chce zamknąć fabrykę zabawek tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Riley postanawia zrobić wszystko, aby przekonać mężczyznę do ponownego przemyślenia decyzji.

"Uwierz w święta" – 23:45, TVP 2

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

d1o3acb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1o3acb