Trwa ładowanie...

''Przed północą'': Tylko u nas! Nagi biust Julie Delpy [wideo]

Share
''Przed północą'': Tylko u nas! Nagi biust Julie Delpy [wideo]Źródło: Best Film
d4ext54

Tylko u nas możecie zobaczyć polski fragment z filmu *"Przed północą" ("Before Midnight") Richarda Linklatera, trzeciej części niezwykłego love story z Julie Delpy i Ethanem Hawke w rolach głównych.*

* [KLIP PRZEZNACZONY JEST DLA WIDZÓW DOROSŁYCH]*

W wideo, które można obejrzeć poniżej, para znana kinomanom już od 1995 roku próbuje nareszcie pójść ze sobą do łóżka po dłuższej przerwie. Kochankowie całując się i rozbierając opowiadają o tym, co w sobie najbardziej kochają, w czym się zakochali na początku oraz jak teraz wygląda ich życie z córkami.

d4ext54

Wyjątkowy przedsmak, który dodatkowo wzbogaca nagi biust Julie Delpy z pewnością zachęci was do kina. Krytycy na całym świecie są zgodni - "Przed północą" to najlepsza część miłosnej trylogii uroczej Francuski i zawadiackiego Amerykanina.

[KLIP PRZEZNACZONY JEST DLA WIDZÓW DOROSŁYCH]

Przypomnijmy, iż ten niezwykły romans rozpoczął się wraz z premierą "Przed wschodem słońca". Francuzka Celine i Amerykanin Jesse spotykają się przez przypadek w pociągu jadącym do Wiednia. Kilka słów przeradza się w rozmowę, a następnie w całą przegadaną noc. W 2004 bohaterowie spotykają się ponownie - w "Przed zachodem słońca". Znowu pochłania ich rozmowa. Na trzecie spotkanie, "Przed północą", musieliśmy czekać kolejne sześć lat.

d4ext54

Zdjęcia do filmu powstały latem w Grecji. Linklater oraz jego aktorzy pracowali w tajemnicy przed mediami. Gdy jakiś dziennikarz próbował dowiedzieć się czegoś więcej, odpowiadali, że myślą o nowej części, sprawdzają możliwe plenery, i że być może uda im się napisać ciekawy scenariusz. Swojej wersji trzymali się do czasu, aż ogłosili koniec prac.

Polska premiera "Przed północą" planowana jest na 28 czerwca.

d4ext54
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ext54
d4ext54