Trwa ładowanie...
festiwal
16-02-2011 15:45

Przegląd Animacji KAN 2011: Trwa nabór

Od 8 grudnia Festiwal KAN czeka na amatorskie i niezależne filmy animowane, które wezmą udział w Przeglądzie Animacji podczas Finału XII edycji Festiwalu Kina Amatorskiego i Niezależnego KAN w Klubie Festiwalowym.

Przegląd Animacji KAN 2011: Trwa nabórŹródło: http://www.kan.art.pl/
d3t2hdf
d3t2hdf

Animacje mogą mieć dowolną tematykę, mogą mieć dowolną formę, ale nie mogą przekraczać 30 minut. Liczy się przede wszystkim pomysł. Zgłoszenia należy nadsyłać do 1 marca (decyduje data stempla pocztowego).

Ze względu na charakter wydarzenia to wizualna warstwa animacji zaważy o jej przyjęciu lub odrzuceniu. Istotne będą również sposób prowadzenia narracji oraz gra z obrazem - organizatorzy czekają również na impresjonistyczne i abstrakcyjne animacje.

Podczas finału poprzedniej edycji Przegląd Animacji cieszył się bardzo dużą popularnością. Ze zderzenia lekko jazzującej muzyki wrocławskiego FreeWolni TRIO i smakowitego zestawu krótkich animacji powstał kalejdoskop, w którym wirowali tego wieczora wszyscy amatorzy kina zgromadzeni w przytulnych Schodach Donikąd (Plac Solny 13). Organizatorzy mają nadzieję powtórzyć to wydarzenie na równie wysokim poziomie.

d3t2hdf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3t2hdf