Trwa ładowanie...
d3af9lb

Prześmiewczy trailer drugiej części filmu "Deadpool". Bohater Marvela będzie tworzyć sztukę

Wiadomo już, że kampania promocyjna "Deadpoola 2" nie będzie prowadzona na poważnie. Do sieci trafił prześmiewczy klip zapowiadający nadchodzące dzieło.
Share
Zdjęcie promocyjne filmu "Deadpool"
Zdjęcie promocyjne filmu "Deadpool"Źródło: Instagram.com
d3af9lb

W zaprezentowanym wideo widzimy Deadpoola odgrywającego parodię amerykańskiego malarza i prezentera telewizyjnego, Boba Rossa. Poza satyryczną scenką mamy też krótką zajawkę filmu, w której jest dużo strzelania.

Deadpool (Ryan Reynolds) to alter ego Wade'a Wilsona, byłego najemnika, który w obliczu śmiertelnej choroby poddał się eksperymentowi z użyciem broni X i odrodził się jako niezniszczalny, na wpół szalony antybohater. W obsadzie znaleźli się także Zazie Beetz ("Atlanta") jako Domino, Leslie Uggams jako Niewidoma Al, Josh Brolin jako Cable i Shioli Kutsuna. Czarny charakter ma zagrać Jack Kesy ("Baywatch. Słoneczny patrol").

deadpool Materiały prasowe
deadpoolŹródło: Materiały prasowe

David Leitch, który zdobył rozgłos, gdy razem z Chadem Stahleskim nakręcił sensacyjny hit "John Wick" z Keanu Reevesem w roli głównej, zajmuje się reżyserią nowego filmu.

d3af9lb

Pierwsza część zarobiła 135 milionów dolarów. Czy kolejna część komiksu Marvela pobije ten wynik? Dowiemy się 1 czerwca 2018 r.
Zobacz szczegółowy opis filmu Deedpool 2

"Deadpool": twócy o filmie:

d3af9lb

Podziel się opinią

Share
d3af9lb
d3af9lb