Trwa ładowanie...

"Pszczółka Maja": Teresa Lipowska jako królowa

Share
"Pszczółka Maja": Teresa Lipowska jako królowa
Źródło: Studio Munka-SFP
d35u0bn

*Teresa Lipowska jest obecna na ekranach od ponad 60 lat. 26 września użyczy głosu Królowej w pierwszej kinowej wersji przygód najmniejszej superbohaterki świata – Pszczółce Mai.*

Królowa to dobrotliwa i łagodna władczyni ukazywanego w filmie ula. Pełna niezmierzonej mądrości oraz niezwykle empatyczna Królowa szybko rozpoznaje w Mai jej wyjątkowość, która wyróżnia ją spośród innych pszczół, a która jest zazwyczaj uznawana nierozważnie przez wszystkich pozostałych za nieposłuszeństwo. Między Mają i Królową rodzi się bardzo mocna więź, a władczyni jest jedną z nielicznych pszczół w całym ulu, które okazują Mai prawdziwą dobroć.

d35u0bn

Pszczółka Maja wraz z Królową wreszcie zadebiutują na dużym ekranie! Wlecą do kin już 26 września.

Urodzona w świecie naznaczonym odwiecznym konfliktem między pszczołami i szerszeniami, Maja żyje w rzeczywistości ukształtowanej przez dyscyplinę oraz odgórnie narzucone zasady postępowania. Jej zabawnie niezdarne próby dopasowania się i „bycia jak inne pszczoły” wpędzają ją w liczne kłopoty, a także powodują spięcia z małostkową królewską doradczynią. Gdy Maja wpada na trop stworzonej przez doradczyni intrygi mającej na celu wykradnięcie pszczelego mleka Królowej oraz zrzucenie winy na złe szerszenie, przebiegła i manipulatorska doradczyni nakłania pszczółkę do opuszczenia ulu. Maja wraz ze swym najlepszym przyjacielem Guciem, który postanowił towarzyszyć jej w podróży, wylatuje do świata wielkiej łąki i przeżywa ekscytującą przygodę, która pomoże jej odkryć własną tożsamość. Gdzie jest miejsce małej i uroczej pszczółki? W jaki sposób ma pokonać królewską doradczynię oraz zapobiec zbliżającej się okropnej bitwie między pszczołami i szerszeniami?

"Pszczółka Maja" w kinach od 26 września

Na jesieni znów modne będą żółto-czarne paski

Polski dubbing:
- Ewa Kasprzyk
- Jerzy Kryszak
- Krzysztof Ibisz
- Jarosław Boberk
- Teresa Lipowska
- Dominika Kluźniak

d35u0bn

Podziel się opinią

Share
d35u0bn
d35u0bn