Trwa ładowanie...

Rafał Zawierucha jako Roman Polański w filmie Quentina Tarantino „Once upon a time in Hollywood”

Rafał Zawierucha ma wcielić się w rolę Romana Polańskiego w filmie „Once upon a time in Hollywood”. Czy będzie to start do międzynarodowej kariery w Hollywood?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Rafał Zawierucha jako Roman Polański w filmie Quentina Tarantino „Once upon a time in Hollywood”Źródło: East News
dg7s21m

Jak podaje „The Hollywood Reporter” Rafał Zawierucha – polski aktor, właśnie dołączył do obsady filmu w reżyserii Quentina TarantinoOnce upon a time in Hollywood”. Quentin Tarantino od początku pracy nad filmem chciał aby w rolę Polańskiego wcielił się polski aktor. Początkowo spekulowano, że w filmie pojawi się Borys Szyc, teraz jednak potwierdzono informację, że będzie to Rafał Zawierucha.

„Once upon a time in Hollywood” – nowy film Quentina Tarantino.

„Once upon a time in Hollywood” to najnowszy projekt filmowy Quentina Tarantino. Akcja filmu będzie rozgrywać się 1969 roku w Los Angeles, w czasie wielkich zmian kulturowych i społecznych w Hollywood. To właśnie na ten czas przypada szczyt działalności „Rodziny” – grupy religijnej Charlesa Mansona. Tłem filmu ma być tragiczny atak na dom Romana Polańskiego i zabójstwo Sharon Tate – żony Polańskiego.

Tarantino mówi jednak, że film nie będzie opowiadał historii Mansona. Głównymi bohaterami filmu będą: Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) – była gwiazda westernów oraz jego dubler Cliff Booth (Bratt Pitt).

dg7s21m

Rafał Zawierucha dołączył do obsady filmu „Once upon a time in Hollywood”

W filmie „Once upon a time in Hollywood” pojawią się same gwiazdy.* Poza Leonardo DiCaprio i Bradem Pittem na ekranie zobaczymy również Margot Robbie jako Sharon Tate i Ala Pacino jako Marvina Shwarza – agenta Daltona. *Teraz do obsady dołącza również Rafał Zawierucha.

Rafał Zawierucha jako Roman Polański w filmie Quentina Tarantino „Once upon a time in Hollywood” East News
Rafał Zawierucha jako Roman Polański w filmie Quentina Tarantino „Once upon a time in Hollywood” Źródło: East News

Rafał Zawierucha jako młody Roman Polański w filmie „Once upon a time in Hollywood”

Rafał Zawieucha urodził się w 1986 roku w Krakowie. Jest absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie. Związany był z Teatrem Współczesnym, Och-Teatrem oraz teatrem IMKA. Rafał Zawierucha nie pojawiał się w zbyt wielu filmach. Na swoim koncie ma niewielkie role w filmie „Bogowie” Łukasza Palkowskiego czy „Powidoki” Andrzeja Wajdy. Zawierucha grał również w serialach - „Przepis na życie”, „Przyjaciółki” czy „Szpiedzy w Warszawie”. Zajmuje się również dubbingiem.

Rola Romana Polańskiego może być dla Rafała Zawieruchy przepustką do kariery w Hollywood.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dg7s21m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dg7s21m
dg7s21m