Trwa ładowanie...

Rihanna jest zła w zwiastunie z Milą Kunis i Ashtonem Kutcherem

Share
Rihanna jest zła w zwiastunie z Milą Kunis i Ashtonem Kutcherem
d3rz9lf

Mila Kunis, Ashton Kutcher i Rihanna wystąpili w zwiastunie zmyślonego filmu "MoonQuake Lake", który pojawia się w musicalu "Annie".

Bohaterką jest dziewczyna, która płacze księżycowymi łzami. W postać tę w trailerze wciela się Kunis, Kutcher, który jest prywatnie związany z aktorką, gra jej ukochanego. W zapowiedzi pojawia się również Rihanna, której przypadła rola czarnego charakteru. Wideo można obejrzeć pod tym adresem.

Bohaterką obrazu "Annie" jest tytułowa osierocona dziewczynka (Quvenzhané Wallis) wychowująca się w domu zastępczym prowadzonym przez niezbyt miłą pannę Hannigan (Cameron Diaz). Pewnego dnia zostaje wybrana, aby spędzić trochę czasu w rezydencji bogacza Benjamina Stacksa (Jamie Foxx), który ubiega się o fotel burmistrza. Benjamin, który do tej pory był oschły i zimy przy dziewczynce się zmienia. Postanawia pomóc Annie w odnalezieniu zaginionej rodziny.

Polska premiera zaplanowana jest na 25 grudnia.

Dyskografię Rihanny zamyka album "Unapologetic" z listopada 2012 roku. Piosenkarka z Barbadosu obecnie pracuje nad nową płytą.

d3rz9lf

Podziel się opinią

Share
d3rz9lf
d3rz9lf