Trwa ładowanie...
dt3day9

Wielki powrót na plan. Wyciekły zdjęcia

Niecały miesiąc temu informowaliśmy was o tym, że prace nad nowym "Batmanem" zostały wznowione. W środę na planie widziano Roberta Pattinsona, który wciela się w tytułową rolę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Pattinson powrócił na plan "Batmana"
Robert Pattinson powrócił na plan "Batmana" (ONS, Fot: Photoshot)
dt3day9

Przed wybuchem pandemii Matt Reeves, reżyser "Batmana" tłumaczył, że powstało już ok. 25 proc. materiału. Do całkowitego zakończenia zdjęć twórcy potrzebowali jeszcze kilku miesięcy. Niestety wszystko musiało zostać wstrzymane na początku września.

Robert Pattinson i reszta ekipy byli zmuszeni udać się na kwarantannę, a zdjęcia do "Batmana" przerwano. Aktor był zarażony koronawirusem. Jednak po dwóch tygodniach poinformowano, że odtwórca głównej roli czuje się już dobrze, a prace nad filmem mogą zostać wznowione.

dt3day9

Robert Pattinson na planie nowego "Batmana"

Zagraniczne media donoszą, że Robert Pattinson był widziany na planie zdjęciowym w środę rano. Ekipa nagrywała scenę pogrzebu w St. George's Hall w Liverpoolu. Członkowie obsady byli ubrani na czarno. W dłoniach mieli wieńce pogrzebowe. Aktor był ubrany w czarny garnitur, który okrywał elegancki wełniany płaszcz.

W Liverpoolu kręcono scenę pogrzebu jednej z postaci. Na pożegnalnym zdjęciu widniał portret Ruperta Penry-Jonesa. Nie wiadomo, kogo zagra aktor w nowym "Batmanie". Niektórzy podejrzewają, że Rupert może wcielić się w jedną z ofiar Jokera.

Ekipa filmowa dbała nie tylko o estetykę na planie, ale również o bezpieczeństwo. Aktorzy w przerwach od kręcenia scen zakładali maseczki.

dt3day9

Jeszcze niedawno w mediach informowano, że premiera "Batmana" zaplanowana jest na 26 września 2021 roku. Niestety z powodu pandemii data uległa zmianie. Jak podaje "Daily Mail", premiera filmu z Robertem Pattinsonem w roli głównej została przesunięta na marzec w 2022 roku.

Zobacz także: Agata Buzek zagrała z Robertem Pattisonem. Musieli nosić te same ubrania

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dt3day9

Podziel się opinią

Share
dt3day9
dt3day9