Trwa ładowanie...
d1ltq8c

"Robin Hood" dla niecierpliwych - wybierz się na nocny seans!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Robin Hood" dla niecierpliwych - wybierz się na nocny seans!
(UIP)
d1ltq8c

Premiera nowego *"Robin Hooda" już w piątek. Mamy dobrą wiadomość dla niecierpliwych! Film będziecie mogli zobaczyć już w nocy z czwartku na piątek!*

"Robin Hood" będzie wyświetlany już o godzinie 0:01 (w nocy z czwartku 13.05 na piątek 14.05) w sieci Multikino (wszędzie z wyjątkiem Starego Browaru w Poznaniu).

Bilety można rezerwować na stronie www.multikino.pl.

d1ltq8c

Russell Crowe wciela się w rolę legendarnej postaci znanej pokoleniom jako „Robin Hood”, którego przygody utrwaliły się w powszechnej świadomości i pobudziły wyobraźnię tych, którzy podzielają jego ducha przygody i praworządności. W XIII-wiecznej Anglii, Robin i dowodzona przez niego banda rabusiów stawiają czoła korupcji w wiosce i prowadzą rebelię przeciwko koronie, która na zawsze zakłóci równowagą władzy.

Złodziej czy bohater, jeden człowiek stał się wiecznym symbolem wolności dla swoich ludzi. Niezatytułowana kronika przygód Robin Hooda, doświadczonego łucznika, pokazuje jego losy począwszy od służby w armii króla Ryszarda walczącego z Francuzami. Po śmierci Ryszarda, Robin udaje się do Nottingham, miasta opanowanego przez korupcję i wyniszczające podatki nałożone przez despotycznego szeryfa. Tam zakochuje się w pełnej energii wdowie Lady Marion (Cate Blanchett), kobiecie sceptycznie nastawionej co do tożsamości i motywów przybysza z lasu.

Zobacz także:

**[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,5895,img,219267,fototemat.html ) **

d1ltq8c

Podziel się opinią

Share
d1ltq8c
d1ltq8c