ycipk-1pwzr7

Rodzina Gianniego Versace nie autoryzuje kontrowersyjnego serialu. "To fikcja"

Spadkobiercy zamordowanego projektanta Gianniego Versace wystosowali oficjalne oświadczenie, w którym dystansują się od serialu "The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Darren Criss, Edgar Ramirez, Penelope Cruz i Ricky Martin zagrali w "The Assassination Of Gianni Versace: American Crime Story"
Darren Criss, Edgar Ramirez, Penelope Cruz i Ricky Martin zagrali w "The Assassination Of Gianni Versace: American Crime Story" (Getty Images)
ycipk-1pwzr7

Produkcja opowiada o głośnym zabójstwie projektanta, do którego doszło latem 1997 r. Kreator mody Gianni Versace (Edgar Ramirez) został zastrzelony przed swą rezydencją w Miami przez seryjnego zabójcę, Andrew Cunanana (Darren Criss). Versace był jego piątą i ostatnią ofiarą. Penélope Cruz wciela się w siostrę Gianniego, także projektantkę Donatellę, a Ricky Martin w Antonia D'Amico, partnera Versacego.

- Rodzina Versace ani nie autoryzowała, ani w żaden sposób nie jest zaangażowana w nadchodzący serial o śmierci pana Gianniego Versace - czytamy w oświadczeniu. - Ponieważ Versace nie autoryzowali ani nie współtworzyli książki, na podstawie której serial częściowo jest oparty, należy go traktować wyłącznie jako fikcję.

ycipk-1pwzr7

Twórcy zapewniają, że produkcja oparta jest na faktach. - "The Assassination Of Gianni Versace" powstało na podstawie opartego na szczegółowych badaniach bestsellera non-fiction "Vulgar Favors" Maureen Orth, który przedstawiał historię zabójstw dokonanych przez Andrew Cunanan - odpowiadają przedstawiciele FX.

Sezon "Versace: American Crime Story" składać się będzie z 10 odcinków. Tom Rob Smith napisał scenariusz. Premierę wyznaczono na 18 stycznia 2018 roku.

Seria "American Crime Story" przybliża słynne, prawdziwe zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką. Pierwsza część przedstawiła sprawę O.J. Simpsona i zdobyła 9 statuetek Emmy i 2 Złote Globy. Trzecią odsłoną będzie "American Crime Story: Katrina".

#dziejesiewkulturze: powstaje serial o skandalu w Watykanie

ycipk-1pwzr7
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1pwzr7

ycipk-1pwzr7
ycipk-1pwzr7