Trwa ładowanie...

Ruszyły zdjęcia do filmu "Psy 3". Linda, Pazura i Żmijewski w obsadzie

Władysław Pasikowski rozpoczął pracę na planie filmu "Psy 3". Do swoich kultowych ról powrócą Bogusław Linda, Cezary Pazura i Artur Żmijewski.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ruszyły zdjęcia do filmu "Psy 3". Linda, Pazura i Żmijewski w obsadzieŹródło: East News, fot: INPLUS
d206u7z
d206u7z

Władysław Pasikowski zdradził kilka miesięcy temu na antenie radia RMF FM, że wkrótce rozpocznie pracę na planie trzeciej części "Psów": – Tak się złożyło, ale mam dla państwa miłą wiadomość, a przynajmniej dla części z państwa – powiedział Pasikowski – Brzmi ona tak: jak tylko skończę ten film [mowa o "Kurierze" – przyp. red.], zaczynam zdjęcia do filmu "Psy 3. Canis Majoris".

Na pytanie, kogo możemy się spodziewać w obsadzie, reżyser odpowiedział: – Wszyscy wiedzą, nawet nie muszę mówić. Bogusław Linda zagra oczywiście - Pasikowski wymienił też Artura Żmijewskiego i Cezarego Pazurę.

Teraz Cezary Pazura zdradził na swoim kanale w serwisie YouTube, że zdjęcia już ruszyły: - Zacząłem dwa nowe filmy. Jeden się nazywa "Futro z misia", komedia gangsterska, a drugi oczywiście "Psy 3", na które podobno czeka cały świat – zażartował aktor.

Na "Psy 3" może i nie czeka cały świat, ale Polacy z pewnością tłumnie ruszą do kin. "Psy" to jeden z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych filmów lat 90. Sensacyjny obraz Pasikowskiego inspirowany amerykańskim filmem policyjnym, był zarazem mocno osadzony w polskich realiach okresu transformacji. Postać Franza Maurera i dialogi z filmu na stałe zapisały się w pamięci Polaków. Druga część filmu miała premierę w 1994 roku i również okazała się hitem.

d206u7z

Czy trzecia część kultowej produkcji ma szansę na podobny sukces? Przekonamy się wkrótce. Niestety nie ujawniono jeszcze planowanej daty premiery.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d206u7z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d206u7z