Trwa ładowanie...
d31l55u

Ruszyły zdjęcia do filmu "Psy 3". Linda, Pazura i Żmijewski w obsadzie

Władysław Pasikowski rozpoczął pracę na planie filmu "Psy 3". Do swoich kultowych ról powrócą Bogusław Linda, Cezary Pazura i Artur Żmijewski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bogusław Linda jako Franz Maurer w filmie "Psy"
Bogusław Linda jako Franz Maurer w filmie "Psy" (East News, Fot: INPLUS)
d31l55u

Władysław Pasikowski zdradził kilka miesięcy temu na antenie radia RMF FM, że wkrótce rozpocznie pracę na planie trzeciej części "Psów": – Tak się złożyło, ale mam dla państwa miłą wiadomość, a przynajmniej dla części z państwa – powiedział Pasikowski – Brzmi ona tak: jak tylko skończę ten film [mowa o "Kurierze" – przyp. red.], zaczynam zdjęcia do filmu "Psy 3. Canis Majoris".

Na pytanie, kogo możemy się spodziewać w obsadzie, reżyser odpowiedział: – Wszyscy wiedzą, nawet nie muszę mówić. Bogusław Linda zagra oczywiście - Pasikowski wymienił też Artura Żmijewskiego i Cezarego Pazurę.

Teraz Cezary Pazura zdradził na swoim kanale w serwisie YouTube, że zdjęcia już ruszyły: - Zacząłem dwa nowe filmy. Jeden się nazywa "Futro z misia", komedia gangsterska, a drugi oczywiście "Psy 3", na które podobno czeka cały świat – zażartował aktor.

Na "Psy 3" może i nie czeka cały świat, ale Polacy z pewnością tłumnie ruszą do kin. "Psy" to jeden z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych filmów lat 90. Sensacyjny obraz Pasikowskiego inspirowany amerykańskim filmem policyjnym, był zarazem mocno osadzony w polskich realiach okresu transformacji. Postać Franza Maurera i dialogi z filmu na stałe zapisały się w pamięci Polaków. Druga część filmu miała premierę w 1994 roku i również okazała się hitem.

d31l55u

Czy trzecia część kultowej produkcji ma szansę na podobny sukces? Przekonamy się wkrótce. Niestety nie ujawniono jeszcze planowanej daty premiery.

d31l55u

Podziel się opinią

Share
d31l55u
d31l55u