Trwa ładowanie...

Scarlett Johansson w końcu się doczekała. Może zgarnąć zawrotną kwotę za "Czarną Wdowę"

Cierpliwość się opłacała. Scarlett Johansson w końcu dostała solowy film jako Czarna Wdowa i ma zarobić tyle samo, co koledzy ze studia Marvela.

Scarlett Johansson w końcu się doczekała. Może zgarnąć zawrotną kwotę za "Czarną Wdowę"Źródło: Materiały prasowe
d34jkh9
d34jkh9

Za tytułową rolę w wyczekiwanym solowym filmie, jak donosi "The Hollywood Reporter", Johansson ma zarobić imponujące 15 mln dolarów. Do tej pory zarabiała zdecydowanie mniej od kolegów wcielających się w pozostałych Avengersów, choć jej staż w filmowym uniwersum jest jednym z najdłuższych. Najdłużej też czekała na film poświęcony jej bohaterce (wcześniej na ekrany trafi „Kapitan Marvel” z Brie Larsson w roli głównej, za który aktorka ma otrzymać za niego 5 mln dolarów).

Co ciekawe, podobne wynagrodzenie otrzymali Chris Evans i Chris Hemsworth za powrót do ról Kapitana Ameryki i Thora w tegorocznym widowisku "Avengers: Wojna bez granic", a także w solowych filmach: "Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów" i "Thorze: Ragnaroku". Rekordzistą jest Robert Downey Jr, najdłużej bawiący w filmowym uniwersum Marvela, który potrafił za jeden film potrafił zarobić jako Iron Man 50 mln dolarów. Warto zaznaczyć, że imponujące podwyżki wzrosły z biegiem lat wraz z coraz większą popularnością filmów o komiksowych bohaterach.

Chociaż informację o imponującej gaży aktorki potwierdzają branżowe źródła, to przedstawiciele Marvela nie wystosowali żadnego oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. Studio chwali się polityką nieujawniania szczegółów kontraktów ani wysokości honorariów aktorów.

Na razie nie są znane ani data premiery, ani szczegóły dotyczące fabuły. Z najnowszych informacji wynika, że za scenariusz odpowiedzialna jest Jac Schaeffer, a za kamerą stanie Cate Shortland.

d34jkh9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34jkh9