Trwa ładowanie...

Sebastian Fabijański o granicach w seksie w akcji #sexedpl. "W seksie ważna jest czujność na drugiego człowieka"

"Moim zdaniem w seksie najważniejsza jest prawda. Ale wzajemna prawda" – takimi słowami zaczyna swój występ w kampanii #sexedpl Sebastian Fabijański. Aktor tłumaczy, czym dla niego w relacji intymnej są granice nienaruszalności drugiej osoby.

Share
Sebastian Fabijański o granicach w seksie w akcji #sexedpl. "W seksie ważna jest czujność na drugiego człowieka"Źródło: ONS.pl
d2drebc

- Nie mogę naruszać czyjejś godności i nie mogę wchodzić z butami w czyjeś serce. Kiedy ktoś nie do końca ma na to ochotę, ale nie umie się sprzeciwić, to ja mu robię krzywdę, to zakrawa o gwałt - mówi aktor, który zasłynął rolą Cukra w filmie "Pitbull: Niebezpieczne kobiety".

W opisie filmu "Prawda" Sebastiana Fabijańskiego czytamy:

d2drebc

Podstawą seksu jest dobrowolność i szacunek czyli świadoma zgoda. To znaczy, że każda osoba ma wolność do powiedzenia "tak" lub "nie" na dany kontakt. Zgoda nie jest uniwersalna – to, że ktoś zgodził się pójść z nami do łóżka, nie znaczy, że już zawsze powie nam tak. Również w trakcie stosunku, druga osoba może się na coś nie zgodzić, lub go przerwać.

Celem akcji #sexedpl jest przekazanie rzetelnej wiedzy na temat seksualnej sfery życia człowieka. Aby dotrzeć do odbiorców przygotowano cykl 15 filmów na temat masturbacji, homoseksualizmu, antykoncepcji, czy inicjacji seksualnej. Materiały powstały we współpracy z grupą Dziewuchy Dziewuchom. Kampania ruszyła oficjalnie 28 października i potrwa kilka tygodni. Wcześniej w kampani pojawiły się nagrania z Maciejem Stuhrem, Brodką i Maffashion.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Sebastian Fabijański

d2drebc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2drebc
d2drebc