Trwa ładowanie...

"Serce nie sługa" – zobacz zwiastun nowej komedii romantycznej o współczesnych związkach

Jesień tego roku zapowiada się bardzo romantycznie. Już 5 października w kinach pojawi się komedia inspirowana prawdziwą miłością pt. "Serce nie sługa". Będzie dużo śmiechu, wzruszeń i łez, czyli wszystkiego, co towarzyszy w życiu prawdziwej miłości.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Serce nie sługa" – zobacz zwiastun nowej komedii romantycznej o współczesnych związkachŹródło: Materiały prasowe
d1uc2ey

- Widz poczuje się zaskoczony, że to nie jest zwyczajna komedia romantyczna, tylko ten film chce coś naprawdę opowiedzieć. To mi się bardzo w scenariuszu podobało, że ten film wskakuje oczko wyżej – mówi Paweł Domagała, odtwórca głównej roli. Aktor wcielił się w postać Filipa – łamacza kobiecych serc, który nie potrafi stworzyć stałego związku do czasu, gdy zawrze nietypowy układ ze swoją najlepszą przyjaciółką.

Zobacz zwiastun: "Serce nie sługa"

"Serce nie sługa" to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę, nawet jeśli spędza się bardzo dużo czasu na randkowaniu. Daria i Filip - główni bohaterowie filmu znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Pewnego poranka, budząc się obok kolejnej, nowo poznanej dziewczyny, Filip poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat wcześniej. Jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Czy można w życiu wszystko zaplanować? Czy miłość faktycznie potrafi przetrwać każdą burzę? A przede wszystkim - czy trwa wiecznie?

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

W filmie, obok Pawła Domagały i Romy Gąsiorowskiej, zobaczymy Borysa Szyca, Magdalenę Różczkę, Mateusza Damięckiego, Zuzannę Grabowską, Tomasza Sapryka, Ewę Kasprzyk, Krzysztofa Globisza, Piotra Głowackiego, Krzysztofa Stelmaszyka oraz gościnnie Ewę Chodakowską i lidera zespołu Mesajah.

"Serce nie sługa" – film inspirowany prawdziwą miłością już od 5 października w kinach.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1uc2ey
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1uc2ey