Trwa ładowanie...
theo james

''Seria Niezgodna: Wierna'': Seksowny Theo James od piątku na ekranach kin [WIDEO]

Share
''Seria Niezgodna: Wierna'': Seksowny Theo James od piątku na ekranach kin [WIDEO]
Źródło: Monolith Films
d19r4u0

Jest hot, jest sexy, powala uśmiechem i nieskazitelnymi manierami – Theo James, brytyjski dżentelmen w każdym calu. A do tego utalentowany… Jak dobrze, że już od piątku będzie można podziwiać go na kinowym ekranie! Po premierze kolejnej odsłony „Serii Niezgodnej: Wierna” z pewnością przybędzie mu kolejnych fanek.

James urodził się w Oxfordzie, jako najmłodszy z 5 rodzeństwa, swoją urodę zawdzięcza greckim i szkockim korzeniom. Często powtarza, że zdaje sobie sprawę, że dostaje role dzięki temu, jak wygląda ale ma nadzieję, że je zatrzyma dzięki temu, jak gra. Nic więc dziwnego, że w 2015 roku czytelniczki magazynu Glamour uwzględniły go w rankingu najseksowniejszych mężczyzn na świecie. Znalazł się w pierwszej dwudziestce (na 17 miejscu) wyprzedzając Brada Pitta, Ryana Goslinga i Channinga Tatuma! Pojawienie się przystojnego Theo w zmysłowej kampanii promującej zapach The Scent Hugo Bossa jeszcze bardziej rozpaliło fanki!

Jeśli te powody nie wystarczą, aby go pokochać, wystarczy posłuchać jego głosu. Theo utalentowany jest również muzycznie, jest wokalistą i gitarzystą londyńskiego zespołu Shere Khan. Oto próbka jego możliwości:

Zapytany o to, co robi stając w obliczu wyzwania, bez wahania odpowiada „Zawsze myślę, że musze być tak dobry jak Cztery!”.

d19r4u0

W najnowszym filmie Tris i Cztery muszą przekroczyć granicę metropolii przyszłości i wejść do zupełnie nieznanego sobie świata, ukrywanego przez system. Jest to jedyny sposób, by ocalić ludzkość i zniszczyć dyktaturę. To co odkryją po drugiej stronie każe im zweryfikować wszystko, w co dotąd wierzyli i raz jeszcze dokonać podstawowych wyborów dotyczących odwagi, wierności, poświęcenia i miłości. Czeka ich ostateczna walka o świat, o siebie, o miłość.

"Seria Niezgodna: Wierna" w kinach od 11 marca.

d19r4u0

Podziel się opinią

Share
d19r4u0
d19r4u0