Trwa ładowanie...
shailene woodley

"Seria niezgodna: Wierna": Shailene Woodley i Theo James rozmawiali z fanami

Share
"Seria niezgodna: Wierna": Shailene Woodley i Theo James rozmawiali z fanami
Źródło: East news
d3r9odh

"Zawsze myślę, że muszę być tak dobry jak Cztery!" - mówi Theo James zapytany o to, co robi, kiedy staje w obliczu wyzwania. Razem z Shailene Woodley uchylili rąbka tajemnicy na temat filmu *"Seria Niezgodna: Wierna". Za pośrednictwem Twittera odpowiedzieli na pytania fanów. Filmowi Tris i Cztery swoje odpowiedzi przedstawili w formie video – szczegóły na Twitterze #AskAllegiant.*

Fani pytali między innymi o to, jaka była różnica między pracą nad nadchodzącą częścią serii, a dwiema poprzednimi. „To była zupełnie inna praca, przede wszystkim dlatego, że tym razem musieliśmy podzielić jedną książkę na dwa filmy.” – odpowiedziała Woodley i dodała: „Musieliśmy zdecydować, w którym miejscu historii jesteśmy, a raczej w jakim kierunku zmierzamy. Tak, aby fabuła była płynna”. Miłośnicy Niezgodnej mogli także dowiedzieć się, że ulubioną sceną Theo z nowego filmu jest wspinaczka na mur, a Shailene podziwia go za to, że świetnie biega.

Z wypowiedzi aktorów wynika, że na widzów czekają duże emocje, James zapytany, czego spodziewać się po trzeciej części serii wyznał - „W tej części w końcu przedostaniemy się poza mur, będzie to dla nas jak odkrycie nowego świata… ale odkryjemy też, że panujący tam reżim jest większy niż mogliśmy sobie wyobrazić.” Fani serii muszą uzbroić się jeszcze w odrobinę cierpliwości – muszą poczekać do 11 marca by przekonać się, jakie przygodny czekają na Tris i Cztery poza granicami miasta, w którym się wychowali.

d3r9odh

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3r9odh
d3r9odh