WP

Serial "Kobiety mafii" zadebiutuje 30 maja. To początek nowej sagi

Patryk Vega pokazał plakat promujący serialową wersję hitu, który trafił do kin 22 lutego. To kolejna, po "Botoksie", oryginalna produkcja Showmax na podstawie pełnometrażowego filmu reżysera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Kobiety mafii" przyciągnęły do kin 2 mln widzów
"Kobiety mafii" przyciągnęły do kin 2 mln widzów (Materiały prasowe)
WP

O serialu na podstawie filmu "Kobiety mafii" mówiono już w marcu, jednak dopiero teraz Vega ujawnił dokładną datę premiery. W produkcji oryginalnej Showmax pojawią się nowi bohaterowie i nowe wątki, jednak należy się spodziewać, że podstawą będą motywy znane z filmu pełnometrażowego. Przypomnijmy, że na takiej zasadzie powstał 6-odcinkowy serial "Botoks", który również trafił na platformę Showmax.

Film "Kobiety mafii" to wnikliwe spojrzenie w głąb Grupy Mokotowskiej, która była jedną z największych organizacji przestępczych w Polsce. Tym razem jednak ukazane z perspektywy kobiet - żon, córek, partnerek i kochanek najgroźniejszych ludzi stolicy. W obsadzie znalazły się Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Olga Bołądź, Katarzyna Warnke i Julia Wieniawa. Partnerują im ulubieńcy żeńskiej części publiczności: Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński i Sebastian Fabijański oraz prawdziwe ikony dużego ekranu: Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko i Janusz Chabior.

WP

*W ciągu półtora miesięcy od premiery obraz obejrzało ponad 2 mln widzów. *

Oglądaj: "Kobiety mafii" to "komercha pełną parą. Przekleństwa i seks"

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP