Trwa ładowanie...

''Seven Psychopaths'': Abbie Cornish oko w oko z psychopatami

''Seven Psychopaths'': Abbie Cornish oko w oko z psychopatami
d169snv

Abbie Cornish dołączyła do gwiazdorskiej obsady filmu "Seven Psychopaths" w reżyserii Martina McDonagha.

Bohaterem filmu będzie scenarzysta Marty (Colin Farrell), który szuka inspiracji do swojego nowego dzieła, "Seven Psychopaths". W międzyczasie daje się wciągnąć w dość niecodzienny plan porywania psów, na który wpadają jego dziwni przyjaciele Billy (Sam Rockwell) i Hans (Christopher Walken). Sprawy zaczynają się komplikować, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie czworonóg pewnego gangstera (Woody Harrelson).

Cornish, która grała ostatnio m.in. w "W.E.", "Sucker Punch" i "Jaśniejszej od gwiazd", wcieli się w postać dziewczyny scenarzysty. Na ekranie pojawią się również Tom Waits i Olga Kurylenko.

Martin McDonagh wyreżyseruje projekt na podstawie własnego scenariusza. Film powinien zostać ukończony w drugiej połowie przyszłego roku.
ZOBACZ TAKŻE:

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

d169snv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d169snv