Trwa ładowanie...
d2gas88

"Składali mi niedwuznaczne propozycje, kiedy byłem znacznie młodszy". Kolejny aktor mówi, że był molestowany

James Van Der Beek, gwiazdor szalenie popularnego serialu "Jezioro marzeń", przerwał milczenie. W geście solidarności z ofiarami Harveya Weinsteina aktor opowiedział na Twitterze, że był wielokrotnie molestowany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
James Van Der Beek, Nowy Jork, 2017
James Van Der Beek, Nowy Jork, 2017 (Getty Images)
d2gas88

Na fali wystąpień aktorek, które oskarżają Harveya Weinsteina o molestowanie i gwałt, głos zabrał Terry Crews. Gwiazdor "Niezniszczalnych" napisał na Twitterze, że sam był molestowany przez "wysoko postawionego producenta" podczas imprezy w Hollywood.

Okazuje się, że nie był to jednostkowy przypadek. Ofiarą napastowania seksualnego padł też aktor James Van Der Beek, gwiazdor kultowego serialu "Jezioro marzeń".

- Wielokrotnie starsi, wpływowi faceci łapali mnie za tyłek, składali niedwuznaczne propozycje, kiedy byłem znacznie młodszy – napisał Van Der Beek.

W kolejnych wpisach aktor zapewnił, że potrafi postawić się w sytuacji kobiet, które nie odważyły się powiedzieć, że padły ofiarą molestowania.

d2gas88

- To, do czego dopuścił się Weinstein, jest przestępstwem i nie może być akceptowane w żadnej branży. Kibicuję wszystkim, którzy przerwali milczenie.

O co chodzi w aferze Harveya Weinsteina? Wyjaśniamy:

d2gas88

Podziel się opinią

Share
d2gas88
d2gas88