Trwa ładowanie...
adele

''Skyfall'': Adele w piątek zaśpiewa dla Bonda. U nas fragment piosenki!

Share
''Skyfall'': Adele w piątek zaśpiewa dla Bonda. U nas fragment piosenki!
d23qdxm

W najbliższy piątek, 5 października o godzinie 0:07 (czasu londyńskiego) premierę będzie miała piosenka *"Skyfall" Adele z nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda.*

Numer pojawi się na oficjalnej stronie Angielki. Nad utworem wokalistka pracowała z Paulem Epworthem.

d23qdxm

- Na początku trochę się wahałam - przyznaje gwiazda. - To wielka presja. Od razu znajdujesz się w centrum uwagi. Zakochałam się jednak w scenariuszu, a Paul miał wspaniałe pomysły na tę piosenkę, ostatecznie więc zgodziłam się bez trudu.

Sesja odbyła się w Abbey Road Studios. Artystkę wspierała 77-osobowa orkiestra.

- Kiedy dograliśmy smyki, poczułam, że to jedna z najważniejszych chwil w moim życiu - dodała Adele. - Kiedy będę miała 60 lat, będę opowiadać ludziom, że byłam dziewczyną Bonda.

* Przesłuchajcie fragment piosenki tutaj >>>*

d23qdxm

Singel można już zamawiać na iTunes. 5 października wypada Światowy dzień Bonda.

W "Skyfall" lojalność Bonda (Daniel Craig) względem M (Judi Dench) zostanie poddana próbie. Bez względu na konsekwencje, 007 będzie musiał wytropić i zniszczyć zagrożenie, wobec którego staje MI6. W obrazie występują także Javier Baardem, Ralph Fiennes, Helen McCrory, Bérénice Marlohe, Naomie Harris i Ben Whishaw. Za kamerą stanął z kolei Sam Mendes. 23. film o przygodach brytyjskiego szpiega wejdzie do kin już 26 października.

Ostatni album Adele to multiplatynowy "21".

d23qdxm

Podziel się opinią

Share
d23qdxm
d23qdxm