Trwa ładowanie...

"Słaba płeć": Miss Nowego Jorku w polskim filmie

"Słaba płeć": Miss Nowego Jorku w polskim filmieŹródło: East news
d2c9jdr
d2c9jdr

W filmie *"Słaba płeć?", oprócz całej plejady polskich gwiazd, możemy podziwiać także Davinę Reeves - Miss Nowego Jorku z 2010 roku.*

Sekretarta Jimmiego (Piotr Adamczyk) - piękna, o egzotycznej urodzie. Odgrywa rolę haczyka, na który ma się złapać Ryszard, szef Zośki. Davinę Reeves na co dzień można podziwiać na deskach teatru w Wałbrzychu. Aktorka kocha Polskę, dla niej i swojego męża porzuciła Nowy Jork, gdzie w 2010 roku zdobyła koronę miss.

O filmie:

Zośka jest atrakcyjna, wykształcona i wie, czego chce. Rodzinne miasteczko zamieniła na warszawską korporację i pnie się po drabinie sukcesu, choć do raju jeszcze droga daleka. Zamiast luksusowego apartamentu – kawalerka na kredyt, zamiast prestiżowej pracy – użeranie się z szefem burakiem, zamiast szczęśliwego życia – udawanie kogoś, kim nie jest. Pewnego dnia Zośka zalicza twarde lądowanie. Oszukana przez szefa traci pracę i reputację. Ten otrzeźwiający kubeł zimnej wody budzi ją z plastikowego korpo-snu i zmusza do działania.

Ale to już nowa Zośka – silna kobieta, która chce wziąć z życia to, co jej się należy: miłość, przyjaźń, szacunek i satysfakcjonującą pracę. A przy okazji ukarać byłego szefa kanciarza i złowić dorodny okaz prawdziwego faceta. Słaba płeć? Serio?

d2c9jdr

Na ekranie, obok Olgi Bołądź i Marcina Korcza, wystąpią Marieta Żukowska, Piotr Głowacki, Piotr Adamczyk, Marek Bukowski, Katarzyna Figura, Magda Kumorek, Marian Dziędziel, Zofia Zborowska, Anna Dereszowska, Janusz Chabior. Autorem zdjęć do filmu jest wybitny operator Michael Coulter, współtwórca takich filmów jak „Cztery Wesela i pogrzeb”, „To właśnie miłość” czy „Notting Hill”.

„Słaba płeć” w kinach już od 1 stycznia.

d2c9jdr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2c9jdr