Trwa ładowanie...
słaba płeć
18-12-2015 15:06

"Słaba płeć?": Ola Gintrowska o muzyce w filmie

"Słaba płeć?": Ola Gintrowska o muzyce w filmieŹródło: East News
d133atl
d133atl

Utwór "Missing" znalazł się na ścieżce dźwiękowej filmu *"Słaba płeć?" - komedii o kobiecie w męskim świecie i współczesnej walce płci. Kawałek wykonała Ola Gintrowska – wokalistka, autorka tekstów, aktorka oraz siostrzenica wielkiego barda Przemysława Gintrowskiego. Zobacz, co artystka mówi o ścieżce dźwiękowej produkcji.*

"Słaba płeć?"
Zośka jest atrakcyjna, wykształcona i wie, czego chce. Rodzinne miasteczko zamieniła na warszawską korporację i pnie się po drabinie sukcesu, choć do raju jeszcze droga daleka. Zamiast luksusowego apartamentu – kawalerka na kredyt, zamiast prestiżowej pracy – użeranie się z chamskim szefem, zamiast szczęśliwego życia – udawanie kogoś, kim nie jest. Pewnego dnia Zośka zalicza twarde lądowanie. Oszukana przez szefa traci pracę i reputację. Ten otrzeźwiający kubeł zimnej wody budzi ją z plastikowego korpo-snu i zmusza do działania.

Ola Gintrowska
Ukończyła wydział śpiewu operowego, a następnie studiowała sztukę dramatyczną na Kingston University w Londynie, gdzie nauczyła się łączyć śpiew z aktorstwem. Występowała m.in. w spektaklach musicalowych i burleskowych w Londynie (m.in. This is Musical, Gems from The Shows oraz Cell Block Tango) oraz na Galach Nagród Kisiela, gdzie prezentowała m.in. utwory Przemysława Gintrowskiego. Nie stroni od wielkiego ekranu, zagrała m.in. w dramacie Barbary Sass „W imieniu diabła”, a także w najnowszej produkcji Jana Kidawy-Błońskiego „Gwiazdy”. Już od 1 stycznia będzie można usłyszeć jej głos w komedii „Słaba płeć?” z Olgą Bołądź, Piotrem Głowackim, Marietą Żukowska i Piotrem Adamczykiem. Kompozytorem utworu jest Robert Janson, twórca i lider Varius Manx, autorką tekstu sama wokalistka.

Film w kinach już od 1 stycznia.

d133atl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d133atl