Trwa ładowanie...
d7vt7at

"Słaba płeć?": Ola Gintrowska o muzyce w filmie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Słaba płeć?": Ola Gintrowska o muzyce w filmie
(East News)
d7vt7at

Utwór "Missing" znalazł się na ścieżce dźwiękowej filmu *"Słaba płeć?" - komedii o kobiecie w męskim świecie i współczesnej walce płci. Kawałek wykonała Ola Gintrowska – wokalistka, autorka tekstów, aktorka oraz siostrzenica wielkiego barda Przemysława Gintrowskiego. Zobacz, co artystka mówi o ścieżce dźwiękowej produkcji.*

"Słaba płeć?"
Zośka jest atrakcyjna, wykształcona i wie, czego chce. Rodzinne miasteczko zamieniła na warszawską korporację i pnie się po drabinie sukcesu, choć do raju jeszcze droga daleka. Zamiast luksusowego apartamentu – kawalerka na kredyt, zamiast prestiżowej pracy – użeranie się z chamskim szefem, zamiast szczęśliwego życia – udawanie kogoś, kim nie jest. Pewnego dnia Zośka zalicza twarde lądowanie. Oszukana przez szefa traci pracę i reputację. Ten otrzeźwiający kubeł zimnej wody budzi ją z plastikowego korpo-snu i zmusza do działania.

Ola Gintrowska
Ukończyła wydział śpiewu operowego, a następnie studiowała sztukę dramatyczną na Kingston University w Londynie, gdzie nauczyła się łączyć śpiew z aktorstwem. Występowała m.in. w spektaklach musicalowych i burleskowych w Londynie (m.in. This is Musical, Gems from The Shows oraz Cell Block Tango) oraz na Galach Nagród Kisiela, gdzie prezentowała m.in. utwory Przemysława Gintrowskiego. Nie stroni od wielkiego ekranu, zagrała m.in. w dramacie Barbary Sass „W imieniu diabła”, a także w najnowszej produkcji Jana Kidawy-Błońskiego „Gwiazdy”. Już od 1 stycznia będzie można usłyszeć jej głos w komedii „Słaba płeć?” z Olgą Bołądź, Piotrem Głowackim, Marietą Żukowska i Piotrem Adamczykiem. Kompozytorem utworu jest Robert Janson, twórca i lider Varius Manx, autorką tekstu sama wokalistka.

Film w kinach już od 1 stycznia.

d7vt7at

Podziel się opinią

Share

d7vt7at

d7vt7at