Trwa ładowanie...
d23m3oq

Śliczne córki Dolpha Lundgrena. Dumny tata chwali się na Instagramie [WIDEO]

Wygląda na to, że Dolph Lundgren powoli szykuje swojego następcę. A właściwie następczynię. Aktor pochwalił się na Instagramie filmikiem z treningu swojej młodszej córki. 15-letnia Greta boksuje zawzięcie niczym filmowy Ivan Drago!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dolph Lundgren, Hollywood, 2016 r.
Dolph Lundgren, Hollywood, 2016 r. (Getty Images)
d23m3oq

Życie miłosne Dolpha Lundgrena nie obfitowało w skandale. Po kilku związkach, m.in. z piosenkarką Grace Jones i modelką Paulą Barbieri, w 1994 r. poślubił Anette Qviberg (na zdjęciu poniżej), stylistkę i projektantkę biżuterii. W 1996 r. na świat przyszła ich pierwsza córka, Ida Sigrid Lundgren, zaś pięć lat później druga, Greta Eveline Lundgren.

Przez długie lata małżonkowie mieszkali z dala od Hollywood. Chcieli, aby ich dzieci dorastały w normalnych warunkach i miały zwyczajne dzieciństwo. W 2011 r. Lundgren i Qviberg ogłosili swój rozwód.

Na razie nie jest pewne, czy córki gwiazdora pójdą w jego ślady. Jak dotąd tylko Ida pojawiła się przed kamerami u boku ojca w wyreżyserowanym przez niego akcyjniaku „Morderczy występ” z 2009 r. Był to jak dotąd jej ostatni występ na ekranie.

Wiadomo za to, że starsza córka Lundgrena stawia pierwsze kroki jako modelka. Dumny tata poinformował niedawno, że Ida podpisała kontrakt z trzema agencjami z USA, Hiszpanii i Szwecji. Przy okazji zażartował, że będzie jej wszędzie towarzyszył. aby osobiście poznać jej chłopaków.

d23m3oq

Zarówno Ida, jak i Greta są czynnymi użytkowniczkami Instagrama, które łącznie obsewuje ponad 50 tys. użytkowników.

d23m3oq

Podziel się opinią

Share

d23m3oq

d23m3oq