Trwa ładowanie...

Śliczne córki Dolpha Lundgrena. Dumny tata chwali się na Instagramie [WIDEO]

Wygląda na to, że Dolph Lundgren powoli szykuje swojego następcę. A właściwie następczynię. Aktor pochwalił się na Instagramie filmikiem z treningu swojej młodszej córki. 15-letnia Greta boksuje zawzięcie niczym filmowy Ivan Drago!
Share
Dolph Lundgren, Hollywood, 2016 r.
Dolph Lundgren, Hollywood, 2016 r.Źródło: Getty Images
d49z10b

Życie miłosne Dolpha Lundgrena nie obfitowało w skandale. Po kilku związkach, m.in. z piosenkarką Grace Jones i modelką Paulą Barbieri, w 1994 r. poślubił Anette Qviberg (na zdjęciu poniżej), stylistkę i projektantkę biżuterii. W 1996 r. na świat przyszła ich pierwsza córka, Ida Sigrid Lundgren, zaś pięć lat później druga, Greta Eveline Lundgren.

Przez długie lata małżonkowie mieszkali z dala od Hollywood. Chcieli, aby ich dzieci dorastały w normalnych warunkach i miały zwyczajne dzieciństwo. W 2011 r. Lundgren i Qviberg ogłosili swój rozwód.

Na razie nie jest pewne, czy córki gwiazdora pójdą w jego ślady. Jak dotąd tylko Ida pojawiła się przed kamerami u boku ojca w wyreżyserowanym przez niego akcyjniaku „Morderczy występ” z 2009 r. Był to jak dotąd jej ostatni występ na ekranie.

Wiadomo za to, że starsza córka Lundgrena stawia pierwsze kroki jako modelka. Dumny tata poinformował niedawno, że Ida podpisała kontrakt z trzema agencjami z USA, Hiszpanii i Szwecji. Przy okazji zażartował, że będzie jej wszędzie towarzyszył. aby osobiście poznać jej chłopaków.

d49z10b

Zarówno Ida, jak i Greta są czynnymi użytkowniczkami Instagrama, które łącznie obsewuje ponad 50 tys. użytkowników.

d49z10b

Podziel się opinią

Share
d49z10b
d49z10b