Trwa ładowanie...

''Spring Breakers'' - grzeszna przyjemność w zwiastunie

Share
''Spring Breakers'' - grzeszna przyjemność w zwiastunie
Źródło: ITI Cinema
d17l01u

Ten film to absolutna torpeda festiwalu w Wenecji, która trafiła w gusta setek krytyków na całym świecie. <a href="http://film.wp.pl/spring-breakers-6027636683289217c">„Spring Breakers”</a> to kipiąca energią „grzeszna przyjemność!”(Indiewire), „absurdalnie dobra rozrywka” (This is London), „zwariowana, brawurowa i ekstremalna”, (Film.com) , a równocześnie „zdumiewająca, magiczna i piękna” (FilmFreak) – zachwycają się zagraniczne media. Polski zwiastun filmu trafił właśnie do sieci.

"Spring Breakers" to opowieść o wyzwolonych i szalonych dziewczynach, dla których głównym mottem życiowym jest dobra zabawa. Ciąg imprez, niewiarygodnych pomysłów i nieposkromionej fantazji sprowadzi cztery ślicznotki w bikini i w kominiarkach, na drogę bezprawia i totalnej rozpusty. Wraz z Jamesem Franco („127 godzin”, „Obywatel Milk”) i niegrzecznymi gwiazdkami z filmów Disneya - Seleną Gomez oraz Vanessą Hudgens przeżyjecie najlepszy melanż w życiu!

Wyobraź sobie tydzień, w którym nie obowiązują żadne zasady. Gdy bez hamulców możesz w końcu robić wszystko, co pragniesz. Tydzień, podczas którego złamiesz istniejące reguły nie przejmując się zupełnie konsekwencjami. Kultowy amerykański reżyser Harmony Korine („Skrawki”, „Julien Donkey-Boy”) porywa zawrotnym tempem i obrazem, od którego nie można oderwać wzroku.

PRZECZYTAJ NASZĄ RECENZJĘ FILMU "SPRING BREAKERS"PRZECZYTAJ NASZĄ RECENZJĘ FILMU "SPRING BREAKERS"

"Spring Breakers" w kinach od 5 kwietnia.

d17l01u

Podziel się opinią

Share
d17l01u
d17l01u