Trwa ładowanie...
j.j. abrams
06-11-2013 14:33

''Star Wars Episode 7'': Zaradna sierota i nastoletni przystojniak poszukiwani do "Gwiezdnych wojen"

''Star Wars Episode 7'': Zaradna sierota i nastoletni przystojniak poszukiwani do "Gwiezdnych wojen"Źródło: UIP
d4i3o7l
d4i3o7l

Producenci zapowiedzieli otwarte przesłuchania do filmu *"Gwiezdne wojny VII"("Star Wars Episode VII"). Odbędą się one w Londynie, Bristolu, Dublinie i Glasgow.*

Twórcy poszukują dwóch postaci. Zaradnej, silnej osieroconej dziewczyny w wieku powyżej 15 lat oraz nieco starszego od niej sprytnego, dobrze zbudowanego, przystojnego chłopaka. Na razie przypisano im imiona Rachel i Thomas.

Casting pierwotnie ogłoszono za pośrednictwem Twittera informując, iż nabór odbędzie się do nowej produkcji Disneya. Reżyser J.J. Abrams nie weźmie udziału w przesłuchaniach.

Przez ostatni rok nad fabułą "Gwiezdnych wojen VII" pracował scenarzysta Michael Arndt. Teraz Abrams chce osobiście usiąść nad tekstem i do współpracy zaprosił Kasdana, który do tej pory pełnił funkcję konsultanta przy projekcie.

Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się wiosną przyszłego roku. Przygotowania są w toku - ekipa poszukuje odpowiednich plenerów, trwają prace nad scenografią i kostiumami.

Dzieło trafi do kin w 2015 roku. Do swoich ról mają powrócić Ian McDiarmid, Ewan McGregor, Harrison Ford, Mark Hamill i Carrie Fisher. Nad oprawą muzyczną ponownie czuwać będzie John Williams.

d4i3o7l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4i3o7l