Trwa ładowanie...

''Stawka większa niż śmierć'': Finalny plakat "Hansa Klossa" [foto]

Share
''Stawka większa niż śmierć'': Finalny plakat "Hansa Klossa" [foto]Źródło: Kino Świat
d235pvj

W siedem lat po „Skazanym na bluesa” *Tomasz Kot zmierzy się z kolejną polską legendą. W wojennym thrillerze „Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć” zobaczymy go w roli tytułowego agenta J-23. Film trafi do kin już 16 marca.*

Poczułem taki sam dreszczyk adrenaliny jak przed „Skazanym na bluesa” – zdradza Kot. „W obu przypadkach towarzyszyła mi wielka presja, bo decydując się na przyjęcie roli Klossa wiedziałem, że prawdopodobnie znów będę linczowany.” Aktor wierzy jednak, że podobnie jak przed laty nie zawiódł oczekiwań fanów Ryśka Riedla, tak teraz zdoła przekonać do siebie i swojej interpretacji postaci Klossa miłośników legendarnej „Stawki większej niż życie”. „To olbrzymia odpowiedzialność, jednak jako aktor cieszę się, że mogę podejmować takie wyzwania.

„Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć” to trzymający w napięciu, szpiegowski film wojenny utrzymany w klimacie legendarnego serialu „Stawka większa niż życie”, ale opowiedziany językiem współczesnego kina – ze spektakularnymi efektami specjalnymi i dynamiczną, pełną suspensu akcją. W obsadzie poza Tomaszem Kotem znaleźli się m.in. Piotr Adamczyk, Adam Woronowicz, Marta Żmuda Trzebiatowska, Wojciech Mecwaldowski i Daniel Olbrychski oraz niezapomniani serialowi antagoniści Emil Karewicz i Stanisław Mikulski, których spotkanie po latach będzie wstępem do pasjonującej podróży w przeszłość i odkrycia jednej z największych tajemnic III Rzeszy.

d235pvj

**[

]( http://film.wp.pl/hans-kloss-stawka-wieksza-niz-smierc-6027633638900353c )**

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d235pvj

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d235pvj
d235pvj